Az 5. osztályosok eredményei
Helyezés | Versenyző Neve | Iskola | 1.Feladat | 2.Feladat | 3.Feladat | 4.Feladat | 5.Feladat | 6.Feladat | Összpontszám | Felkészítő tanár |
1. | Horváth Sára | Pitypang utcai Általános Iskola | 3 | 5 | 6 | 5 | 6 | 7 | 32 | Indráné Matolcsy Gabriella |
2. | Halmos Balázs | Aquincum Általános Iskola | 3 | 6 | 6 | 7 | 6 | 3 | 31 | Vogyeraczkiné Kovács Andrea |
3. | Hajdu Zsombor | Óbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | 3 | 6 | 4 | 5 | 5 | 5 | 28 | Borsos Irén |
4. | Feith Benedek | Városmajori Kós Károly Általános Iskola | 3 | 5 | 6 | 7 | 7 | 0 | 28 | Kürtössy Emese |
5. | Molnár Bertalan | Óbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | 3 | 6 | 6 | 5 | 4 | 2 | 26 | Borsos Irén |
6. | Toperczer Laura | Városmajori Kós Károly Általános Iskola | 3 | 6 | 6 | 4 | 7 | 0 | 26 | Kürtössy Emese |
7. | Bognár Gábor | Aquincum Általános Iskola | 3 | 6 | 6 | 3 | 7 | 0 | 25 | Paksy Sándorné Irén |
8. | Molnár Gergely | Medgyessy Ferenc Általános Iskola | 0 | 4 | 6 | 2 | 7 | 5 | 24 | Kocsány Gábor |
9. | Vukoszávlyev Jelena | Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola | 0 | 6 | 6 | 4 | 7 | 0 | 23 | Kósik Dorottya |
10. | Ostyáni Anna | Megyeri Úti Általános Iskola | 2 | 6 | 6 | 2 | 7 | 0 | 23 | Knotz Lászlóné |
11. | Debreczeni Huba | Andor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | 0 | 6 | 6 | 5 | 6 | 0 | 23 | Kohan Éva |
12. | Pázmándi Renáta | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda | 3 | 6 | 6 | 5,5 | 0 | 2 | 22,5 | Kérges Gáborné |
13. | Kovács Bence | Medgyessy Ferenc Általános Iskola | 3 | 6 | 4 | 0 | 7 | 2 | 22 | Kocsány Gábor |
14. | Tótvári - Lázár Ábel | Csillaghegyi Általános Iskola | 3 | 3 | 6 | 4 | 5 | 1 | 22 | Tóth Adrienn |
15. | Marlok Szabolcs | Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola | 3 | 4 | 6 | 4 | 5 | 0 | 22 | Jókai Piroska |
16. | Rostás Gergő | Herman Ottó Általános Iskola | 3 | 6 | 6 | 2 | 5 | 0 | 22 | Baranyi Zsuzsa |
17. | Miklósi-Kovács Dániel | Baracskai Kozma Ferenc Általános Iskola | 0 | 3 | 6 | 3 | 7 | 2 | 21 | Kovács Enikő |
18. | Sun Wen Ze | Dr. Béres József Általános Iskola | 3 | 3 | 6 | 4 | 5 | 0 | 21 | Szekér Judit |
19. | Bognár-Incze Orsolya | Fürkész Innovatív Általános Iskola | 3 | 6 | 6 | 3 | 3 | 0 | 21 | Nemecskó Júlia |
20. | Dávid Anna | Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola | 3 | 6 | 6 | 6 | 0 | 0 | 21 | Tunkelné Pócza Mária |
Azonos összpontszám esetén a magasabb sorszámú feladatban elért jobb teljesítmény alapján rangsoroltunk.
Az 6. osztályosok eredményei
Helyezés | Versenyző Neve | Iskola | 1.Feladat | 2.Feladat | 3.Feladat | 4.Feladat | 5.Feladat | 6.Feladat | Összpontszám | Felkészítő tanár |
1. | Kolossa Máté | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | 6 | 6 | 6 | 5 | 6,5 | 7 | 36,5 | Szakács Sándor |
2. | Mészáros-Komáromy Boldizsár | Krúdy Gyula Általános Iskola | 6 | 6 | 5 | 6 | 7 | 3 | 33 | Erdei Éva |
3. | Szipőcs Levente Bendegúz | Városmajori Kós Károly Általános Iskola | 6 | 6 | 6 | 5 | 5,5 | 3 | 31,5 | Kürtössy Emese |
4. | Mörk Marcell | Pitypang utcai Általános Iskola | 6 | 6 | 6 | 3 | 7 | 3 | 31 | Laurenczy Margit |
5. | Tunkel Hanga | Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola | 6 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 29 | Scharek Edit |
6. | Mók Dorottya | Hegedüs Géza Általános Iskola | 6 | 6 | 6 | 5 | 3 | 3 | 29 | Borsy László |
7. | Nikolaidisz Rita | Zimándy Ignác Általános Iskola | 6 | 5,5 | 6 | 2 | 5,5 | 3 | 28 | Szkibáné Czinder Éva |
8. | Czagányi András | Herman Ottó Általános Iskola | 4 | 5,5 | 6 | 5 | 4 | 3 | 27,5 | Bognár Gáborné |
9. | Vági Lea | Batthyány Lajos Általános Iskola | 4 | 5,5 | 6 | 6 | 4 | 2 | 27,5 | Novák Zsolt |
10. | Pazsitka Neszta | Óbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | 6 | 4 | 6 | 3 | 5 | 3 | 27 | Papp Nóra |
11. | Végh Máté | Barcsay Jenő Általános Iskola | 4 | 6 | 6 | 4 | 4 | 3 | 27 | Bagdán Valéria |
12. | Mike Gergő | Hegedüs Géza Általános Iskola | 6 | 6 | 6 | 6 | 0 | 3 | 27 | Borsy László |
13. | Kolossa Márk | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | 6 | 6 | 6 | 3 | 4 | 2 | 27 | Szakács Sándor |
14. | Terényi Péter | Szentistvántelepi Általános Iskola (Budakalász) | 5 | 4,5 | 6 | 4 | 4 | 3 | 26,5 | Papp Zsuzsanna Laura |
15. | Sterbenz Dóra | Óbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | 4 | 6 | 6 | 4 | 3 | 3 | 26 | Papp Nóra |
16. | Faragó Dániel | Aquincum Általános Iskola | 6 | 6 | 6 | 6 | 2 | 0 | 26 | Vogyeraczkiné Kovács Andrea, Hajdú Mihály |
17. | Hellebrandt Soma | Krúdy Gyula Általános Iskola | 6 | 6 | 6 | 4 | 0 | 3 | 25 | Pártos Péterné Éva néni |
18. | Mihók Balázs | Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | 6 | 6 | 2 | 2 | 7 | 2 | 25 | Szabó Veronika |
19. | Dombai Emilia | Szentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | 6 | 6 | 6 | 1 | 2,5 | 3 | 24,5 | Péntekné Irma |
20. | Szűcs Péter | Városmajori Kós Károly Általános Iskola | 3 | 6 | 2 | 4 | 6 | 3 | 24 | Kürtössy Emese |
Azonos összpontszám esetén a magasabb sorszámú feladatban elért jobb teljesítmény alapján rangsoroltunk.
Csapatok eredményei
Helyezés | Iskola | Pontszám |
1. | Városmajori Kós Károly Általános Iskola | 117 |
2. | Aquincum Általános Iskola | 109 |
3. | Óbudai Nagy László Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | 100 |
4. | Andor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | 86 |
5. | Zimándy Ignác Általános Iskola | 85 |
6. | Hegedüs Géza Általános Iskola | 85 |
7. | Pitypang utcai Általános Iskola | 83 |
8. | Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | 82 |
9. | Herman Ottó Általános Iskola | 80 |
10. | Barcsay Jenő Általános Iskola | 79 |