Eredmények

A 2020-es év eredményei

Az 5. osztályosok eredményei

HelyezésVersenyző NeveIskolaÖsszpontszámFelkészítő tanár
1.Szabó GergelyKrúdy Gyula Általános Iskola60Csendes Laura
2.Horváth LénaDr. Béres József Általános Iskola58Hegedűs Katalin
2.Szabó Csaba BendegúzÓbudai Harrer Pál Általános Iskola58Wéber Krisztina Ildikó
2.Weisz Mahalo ÁronKrúdy Gyula Általános Iskola58Csendes Laura
2.Berta Buda BálintII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda58Kérges Gáborné
6.Mikusi ÁgostDr. Béres József Általános Iskola56Hegedűs Katalin
6.Zámbó Zalán BarnabásCsillaghegyi Általános Iskola56Paulikné Blaha Judit
8.Ványolos NormaAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola54Bátki Mihály
9.Nagy BálintSashegyi Sándor Általános Iskola, Mûvészeti Szakközépiskola54Biró Melinda
10.Balding MayaFarkasréti Általános Iskola54Vajdáné Szili Mária
10.Támcsu VinceCsillaghegyi Általános Iskola54Paulikné Blaha Judit
12.Izsa Ferenc GergőVeres Péter Gimnázium52Szmerka Gergely
13.Darvas BarnaBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola51Parcz Ildikó
14.Nagy Dániel BenceKrúdy Gyula Általános Iskola50Orosz Erika
15.Mihók Fruzsina EszterCsik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium50Szabó Veronika
16.Lázár AdélAquincum Általános Iskola49Paksy Sándorné
17.Takács ÁronÓbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola49Vida Ágnes
18.Henglár AdélDr. Béres József Általános Iskola49Hegedűs Katalin
19.Kovács ÁdámBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola48Parcz Ildikó
20.Rajkó FruzsinaAquincum Általános Iskola48Paksy Sándorné

Azonos összpontszám esetén a magasabb sorszámú feladatban elért jobb teljesítmény alapján rangsoroltunk.

Az 6. osztályosok eredményei

HelyezésVersenyző NeveIskolaÖsszpontszámFelkészítő tanár
1.Bognár GáborAquincum Általános Iskola60Paksy Sándorné
1.Vukoszávlyev JelenaÚjbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola60Kósik Dorottya
3.Juhász ZsomborCsillaghegyi Általános Iskola58Tóth Adrienn
4.Debreczeni HubaAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola58Kohan Éva
5.Földes MártonAquincum Általános Iskola57Paksy Sándorné
6.Tótvári Lázár ÁbelCsillaghegyi Általános Iskola57Tóth Adrienn
7.Tar Lilla LetíciaAquincum Általános Iskola56Paksy Sándorné
8.Székely DánielCsillaghegyi Általános Iskola56Tóth Adrienn
9.Csonka ÁronÓbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola55Takács Veronika
9.Hankó Péter MilánBarcsay Jenő Általános Iskola55Bagdán Valéria
9.Horváth SáraPitypang utcai Általános Iskola55Indráné Matolcsy Gabriella
9.Pázmándi RenátaII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda55Kérges Gáborné
13.Farkas Nimród BendegúzCsillaghegyi Általános Iskola54Tóth Adrienn
14.Molnár GergelyMedgyessy Ferenc Általános Iskola54Kocsány Gábor
15.Erdei Dániel TamásNémet Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Pilisszentiván53Csorba Éva
16.Blumenau ÁronÁldás Utcai Általános Iskola52Rácz Ildikó
17.Szőke KláraÓbudai Harrer Pál Általános Iskola52Terjék Krisztina Éva
18.Harari BenKrúdy Gyula Általános Iskola52Erdei Éva
19.Sánta Gergely PéterÁldás Utcai Általános Iskola51Rácz Ildikó, János Zsuzsa Anna
20.Méhes LeventePiliscsabai Palánta Általános Iskola51Várnagy Beáta

Azonos összpontszám esetén a magasabb sorszámú feladatban elért jobb teljesítmény alapján rangsoroltunk.

Csapatok eredményei

HelyezésIskolaÖsszpontszámFelkészítő tanárok
1.Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola209Bátki Mihály, Kohan Éva
2.Krúdy Gyula Általános Iskola205Erdei Éva, Csendes Laura
3.Csillaghegyi Általános Iskola201Paulikné Blaha Judit, Tóth Adrienn
4.Aquincum Általános Iskola181Paksy Sándorné
5.Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium153Szabó Veronika