2002: IX. Amfiteátrum Kupa

Az 5. osztályosok eredményei (általános iskolák)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Kiss Mátyás 27 Áldás Utcai Ált. Isk.
2. Török Lajos 26 Eötvös Loránd Tudományegyetem Gyakorló Ált. Isk
3. Almási Attila 26 Medgyessy Ferenc u. Ált. Isk.
4. Krepuska Richárd 23 Batthyány Lajos Ált. Isk.
5. Szabó Zsolt 22.5 Aquimcum Ált. Isk.
6. Szebedy Bence 21.5 Diána Utcai Ált. Isk. és Gimnázium
7. Kopper Klaudia 21.5 Eötvös Loránd Tudományegyetem Gyakorló Ált. Isk
8. Novák László 21 Zápor Ált. Isk. és Gimn.
8. Südi Anna 21 Fodros u. Ált. Isk.
10. Bille Péter 20 Barcsay Jenő Ált. Isk

Az 6. osztályosok eredményei (általános iskolák)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Nagy-Baló András 34.5 Baár-Madas Református Gimn. és Ált. Isk
2. Angyalosi Ádám 32 Áldás Utcai Ált. Isk.
3. Boza István 29.5 Kós Károly Ének-Zene Tag. Ált. Isk.
4. Deák Ágnes 29 Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola
5. Szívós Eszter 28 Eötvös Loránd Tudományegyetem Gyakorló Ált. Isk
6. Gál Balázs 28 Pitypang Utcai Ált. Isk.
7. Fischer Aliz 26 Kiss János Ált. és Középiskola
8. Grósz Dániel 26 Kós Károly Ének-Zene Tag. Ált. Isk.
9. Dér Ervin 26 Árpád Fejedelem Ált. Isk
10. Tóth Réka 25 Baár-Madas Református Gimn. és Ált. Isk

Csapatverseny

Helyezés Iskola Összpontszám
1. Eötvös Loránd Tudományegyetem Gyakorló Ált. Isk 96
2. Kós Károly Ének-Zene Tag. Ált. Isk. 88.5
3. Áldás Utcai Ált. Isk. 85
4. Baár-Madas Református Gimn. és Ált. Isk 82.5
5. Árpád Fejedelem Ált. Isk 80
6. Kiss János Ált. és Középiskola 79.5
7. Pitypang Utcai Ált. Isk. 74
8. Aquimcum Ált. Isk. 73.5
9. Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Ált. Isk. és Gimn. 72
10. Zápor Ált. Isk. és Gimn. 71.5

Az 5. osztályosok eredményei (nyolc osztályos gimnáziumok)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Kiss Dóra 28 Deák Téri Evangélikus Gimn.
2. Marton Tamás 27 Babits Mihály Gimn.
3. Pósfai Balázs 27 Budapesti Német Iskola
4. Kiss Réka 25.5 ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
5. Kapitány Domonkos 25 Veres Péter Gimn. 2.
6. Tóth Tamás Levente 25 Veres Péter Gimn. 2.

Az 6. osztályosok eredményei (nyolc osztályos gimnáziumok)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Szőke Nóra 35 Babits Mihály Gimn.
2. Radnai Ágnes 33 Veres Péter Gimn. 1.
2. Záhorszky András 33 Szinyei Merse Pál Gimn.
4. Kiss Kinga 31 Nagy László Ált. Isk. és Gimn.
5. Lehoczki Anna 29 Szinyei Merse Pál Gimn.
6. Elekes Ábel 27 Veres Péter Gimn. 2.

Csapatverseny (nyolc osztályos gimnáziumok)

Helyezés Iskola Összpontszám
1. Babits Mihály Gimn. 105.5
2. Veres Péter Gimn. 1. 99.5
3. Veres Péter Gimn. 2. 98.5
4. ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola 96
5. Szinyei Merse Pál Gimn. 91.5
6. Kempelen Farkas Gimn. 83
7. Nagy László Ált. Isk. és Gimn. 81
8. Deák Téri Evangélikus Gimn. 74.5
9. Jedlik Ányos Gimn. 74.5
10. Budapesti Német Iskola 66

További eredmények megtekintése:
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2009 2010 2011 2012