2003: X. Amfiteátrum Kupa

Az 5. osztályosok eredményei (általános iskolák)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Tamás Zsolt 24 Templomdombi Ált. Isk.
2. Kovács Zsuzsa 22.5 Klebelsberg Kuno Ált. Isk. és Gimn.
3. Diósi Hanna 22 Fodros u. Ált. Isk.
4. Peschka Alfréd 21.5 Áldás utcai Ált. Isk.
5. Kis Dániel 21.5 Tomori Pál Ált. Isk.
6. Illés Anna 21 Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.
7. Szabó Tamás 20.5 Andor Ilona Ált. és Alapfokú Művészeti Isk.
8. Túry Márton 20 Kós Károly Ének-zene Tagozatos Ált. Isk.
9. Zsigmond Ádám 19.5 Keve-Kiserdei Ált. Isk.
10. Frank Dávid 19 Kodály Zoltán Ének-zenei Ált. Isk és Gimn.

Az 6. osztályosok eredményei (általános iskolák)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Györgyi Ábel 27 ELTE TÓFK Gyakorló Ált. Isk.
2. Kovács Gergő 26 Görög Katolikus Ált. Isk.
3. Szabó Zsolt 25 Aquincum Ált. Isk.
4. Bencze Levente 25 Aquincum Ált. Isk.
5. Szabó Balázs 24 II. Rákoczi Ferenc Ált. Isk.
6. Gyóni Dorottya 23.5 Áldás utcai Ált. Isk.
7. Novák László 19.5 Zápor Ált. Isk. és Gimn.
8. Almási Attila 19 Medgyesi F. Ált. Isk.
9. Mona Dániel 18.5 Kodály Zoltán Ének-zenei Ált. Isk és Gimn.
10. Gere Lóránt 17 Áldás utcai Ált. Isk.

Csapatverseny

Helyezés Iskola Összpontszám
1. Áldás utcai Ált. Isk. 80
2. Aquincum Ált. Isk. 73.5
3. ELTE TÓFK Gyakorló Ált. Isk. 56
4. Kodály Zoltán Ének-zenei Ált. Isk és Gimn. 53
5. Baár-Madas Református Gimn. és Ált. Isk. 52
6. Zápor Ált. Isk. és Gimn. 51.5
7. Virányos Ált. Isk. 50
8. II. Rákoczi Ferenc Ált. Isk. 49
9. Andor Ilona Ált. és Alapfokú Művészeti Isk. 47.5
10. Klebelsberg Kuno Ált. Isk. és Gimn. 46

Az 5. osztályosok eredményei (nyolc osztályos gimnáziumok)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Dankovics Attila 29 Veres Péter Gimn. "Man"
2. Sváb Gergely 24.5 Veres Péter Gimn. "Man"
3. Schranz Ágoston 22.5 Deák téri Evangélikus Gimn.
4. Nguyen Phan Anh 22 ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Isk.
5. Kovacsics Balázs 22 Babits Mihály Gimn.
6. Horváth Annamária 21 Budapesti Német Isk. és Gimn.

Az 6. osztályosok eredményei (nyolc osztályos gimnáziumok)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Kiss Réka 32 ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Isk.
2. Wagner Zsolt 31 Budapesti Német Isk. és Gimn.
3. Dinh Vanh Anh 30.5 ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Isk.
4. Marton Tamás 25.5 Babits Mihály Gimn.
5. Horváth Dóra 23.5 Nagy László Ált. Isk. és Gimn.
6. Pótfai Balázs 19 Budapesti Német Isk. és Gimn.

Csapatverseny (nyolc osztályos gimnáziumok)

Helyezés Iskola Összpontszám
1. Budapesti Német Isk. és Gimn. 90
2. ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Isk. 87.5
3. Babits Mihály Gimn. 77.5
4. Veres Péter Gimn. "Man" 69.5
5. Deák téri Evangélikus Gimn. 63
6. Nagy László Ált. Isk. és Gimn. 56.5
7. Jedlik Ányos Gimn. 49
8. Veres Péter Gimn. "Woman" 47
9. Kempelen Farkas Gimn. 44.5
10. Budapesti Fasori Evangélikus Gimn. 34

További eredmények megtekintése:
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2009 2010 2011 2012