2004: XI. Amfiteátrum Kupa

Az 5. osztályosok eredményei (általános iskolák)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Sándor András 34 Áldás utcai Általános Iskola
2. Marosi Gabriella 32 Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
3. Lévai Eszter 28 ELTE TOFK Gyakorló Általános Iskola
4. Bánhidi Dávid 27 Csillaghegyi Általános Iskola
5. Tragor Márton 26 Virányos Általános Iskola
6. Lakos Zoltán 25.5 Törökvész Úti Általános Iskola
7. Szegi Dóra 24 Keve-Kiserdei Általános Iskola
8. Lévai Marcell 23 Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
9. Prekopcsák Attila 23 Kiss János Ált. és Középiskola
10. Papp Gergely 23 Áldás utcai Általános Iskola

Az 6. osztályosok eredményei (általános iskolák)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Eleőd Huba 30 Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola
2. Kovács Zsuzsa 28 Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
3. Palincza Richárd 28 Zsirai Miklós Általános Iskola
4. Csorba Benedek 28 Pitypang Utcai Általános Iskola
5. Hajdú Marcell 27 Zugligeti Általánios Iskola
6. Tamás Zsolt 27 Templomdombi Ált. Iskola
7. Langer Bálint 27 1. számú Általános Iskola
8. Német Benedek 27 Aquincum Álatlános Iskola
9. Cseh Péter 25 1. számú Általános Iskola
10. Pávlicz Tamás 24 Kiss János Ált. és Középiskola

Csapatverseny

Helyezés Iskola Összpontszám
1. Áldás utcai Általános Iskola 96
2. Pitypang Utcai Általános Iskola 91
3. Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola 87.5
4. 1. számú Általános Iskola 83
5. Aquincum Álatlános Iskola 81.5
5. ELTE TOFK Gyakorló Általános Iskola 81.5
5. Kiss János Ált. és Középiskola 81.5
8. Zugligeti Általánios Iskola 79.5
9. Mustármag Keresztény Óvoda, Ált.Isk és Gimnázium 79
10. Első Óbudai Általános Iskola 76.5
10. Törökvész Úti Általános Iskola 76.5

Az 5. osztályosok eredményei (nyolc osztályos gimnáziumok)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Solti Bálint 30 ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola
2. Dinh Quoc Viet Anh 29 ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola
3. Marton Andrea 28 Babits Mihály Gimnázium

Az 6. osztályosok eredményei (nyolc osztályos gimnáziumok)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Czeller Ildikó 35 ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola
2. Nguyen Phan Anh 34 ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola
3. Nguyen Doris 33 Kempelen Farkas Gimnázium

Csapatverseny (nyolc osztályos gimnáziumok)

Helyezés Iskola Összpontszám
1. ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola 128
2. Veres Péter Gimnázium 2. 113.5
3. Kempelen Farkas Gimnázium 107.5

További eredmények megtekintése:
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2009 2010 2011 2012