2005: XII. Amfiteátrum Kupa

Az 5. osztályosok eredményei (általános iskolák)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Csuka Róbert 34 Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
2. Keszthelyi Gergő 32 Virányos Általános Iskola
3. Bogár Szabó Tamás 30 Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
4. Perjési Dániel 29 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gmnázium
5. Elek Boldizsár 29 Kós Károly Ének-Zene Emeltszintű Általános Iskola
6. Janzer Olivér 28 Áldás Utcai Általános Iskola
7. Dániel Márton 28 II Rákóczi Ferenc Ferenc Általános Iskola
8. Fábián Benedek 27 Telki Általános Iskola
9. Havasi Márton 26 Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola
10. Nagy Réka 26 Fodros Általános Iskola

Az 6. osztályosok eredményei (általános iskolák)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Bodroghelyi Péter 32 Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium
2. Zsakó András 31 Zápor Általános Iskola és Gimnázium
3. Lakos Zoltán 30 Törökvész Úti Általános Iskola
4. Lévai Eszter 29 ELTE Gyakorló Általános Iskola
5. Bartos Ágoston 29 Hársfadombi Általános Iskola
6. Papp Gergely 27 Áldás Utcai Általános Iskola
7. Pádár Péter 27 Aquincum Általános Iskola
8. Sándor András 27 Áldás Utcai Általános Iskola
9. Balogh Emese 26 Barcsay Jenő Általános Iskola
10. Veitz Kristóf 25 ELTE Gyakorló Általános Iskola

Csapatverseny

Helyezés Iskola Összpontszám
1. Áldás Utcai Általános Iskola 100
2. Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium 100
3. Virányos Általános Iskola 97
4. Kós Károly Ének-Zene Emeltszintű Általános Iskola 90
5. Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola 86
6. Első Óbudai Általános Iskola 84
7. Barcsay Jenő Általános Iskola 81
8. ELTE Gyakorló Általános Iskola 80
9. Törökvész Úti Általános Iskola 80
10. Zápor Általános Iskola és Gimnázium 79

Az 5. osztályosok eredményei (nyolc osztályos gimnáziumok)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Nagy Róbert 34 ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
2. Tóth Benedek 32 Veres Péter Gimnázium "Férfi Csapat"
3. Keszthelyi Zsófia 29 Kempelen Farkas Gimnázium

Az 6. osztályosok eredményei (nyolc osztályos gimnáziumok)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Solti Bálint 35 ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
2. Bisztriánszky Dávid 30 Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
3. Dócs Kristóf 30 Veres Péter Gimnázium "Férfi Csapat"

Csapatverseny (nyolc osztályos gimnáziumok)

Helyezés Iskola Összpontszám
1. Veres Péter Gimnázium "Férfi Csapat" 106
2. ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola 104
3. Veres Péter Gimnázium "Női Csapat" 94

További eredmények megtekintése:
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2009 2010 2011 2012