2006: XIII. Amfiteátrum Kupa

Az 5. osztályosok eredményei (általános iskolák)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Halácsy Gergely 29 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (Budapest)
2. Várkonyi Balázs 25 Áldás utcai Általános Iskola
3. Kabos Eszter 25 Áldás utcai Általános Iskola
4. Putti Krisztián 23 1.Sz Általános Iskola (Budaörs) II. csapat
5. Nagy Péter 21 Fodros Általános Iskola
6. Nagy Péter 21 Kerék Általános Iskola és Gimnázium
7. Simon Péter 20 Bárczi Géza Általános Iskola
8. Gosztonyi Dorottya 19 Templomdombi Általános Iskola
9. Zalán Viktor 19 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium (Szentendre)
10. Takátsy János 18 Budenz József Általános Iskola és Gimnázium

Az 6. osztályosok eredményei (általános iskolák)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Janzer Olivér 37 Áldás utcai Általános Iskola
2. Tóth Emese 36.5 Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
3. Leitereg András 36 Barcsay Jenő Általános Iskola
4. Kovács Bence 34 Áldás utcai Általános Iskola
5. Nemecskó István 33 Aquincum Általános Iskola I.csapat
6. Havasi Márton 33 Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségű Iskola
7. Csuka Róbert 32 Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
8. Nagy Réka 31.5 Fodros Általános Iskola
9. Keszthelyi Gergely 31 Virányos Általános Iskola
10. Gulyás Bálint 31 ELTE Gyakorló Általános Iskola

Csapatverseny

Helyezés Iskola Összpontszám
1. Áldás utcai Általános Iskola 121
2. Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola 95.5
3. Kós Károly Ének-zene Emeltszintű Általános Iskola 87
4. Barcsay Jenő Általános Iskola 81
5. Újlaki Általános Iskola 78.5
6. II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (Budapest) 77
7. ELTE Gyakorló Általános Iskola 77
8. Fodros Általános Iskola 75.5
9. Virányos Általános Iskola 74
10. II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium (Szentendre) 72.5

Az 5. osztályosok eredményei (nyolc osztályos gimnáziumok)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Himes Péter 33 Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
2. Juhász Mátyás 31 Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
3. Tóth Teodóra 19 Veres Péter Gimnázium Lány csapat

Az 6. osztályosok eredményei (nyolc osztályos gimnáziumok)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Nagy Róbert 36.5 ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola
2. Horváth Orsolya 33 Veres Péter Gimnázium Lány csapat
3. Németh Márton 31 Veres Péter Gimnázium Fiú csapat

Csapatverseny (nyolc osztályos gimnáziumok)

Helyezés Iskola Összpontszám
1. Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnátium 113
2. ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola 92.5
3. Kempelen Farkas Gimnázium 79

További eredmények megtekintése:
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2009 2010 2011 2012