2007: XIV. Amfiteátrum Kupa

Az 5. osztályosok eredményei (általános iskolák)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Janzer Barnabás 36 Áldás utcai Általános Iskola
2. Eiler Annamária 28 Barcsay Jenő Általános Iskola
3. Kovács Gergely 27 Klebelsberg Kuno Általános Iskola
4. Peres András 26 Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
5. Kardos Ilona 25 Zugligeti Általános Iskola
6. Tóth Borbála 24 Pitypang utcai Általános Iskola
7. Keszthelyi Erzsébet 23 Virányos Általános Iskola
8. Ungvárszki Zsombor 22 Törökvész Úti Általános Iskola
9. Bognár Domokos 22 Áldás utcai Általános Iskola
10. Felsmann Dániel 22 Kós Károly Ének-Zene Emeltszintű Általános Iskola

Az 6. osztályosok eredményei (általános iskolák)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Kabos Eszter 31 Áldás Utcai Általános Iskola
2. Németh Gergely 30 Gregor József Általános Iskola
2. Németh Ilona 30 Gregor József Általános Iskola
4. Simon Péter 29 Bárczi Géza Általános Iskola
4. Várkonyi Balázs 29 Áldás utcai Általános Iskola
6. Elődi Márton 28.5 Törökvész Úti Általános Iskola
6. Nagy Péter Áron 28.5 Fodros Általános Iskola
8. Prepuk Andrea 27.5 Barcsay Jenő Általános Iskola
9. Halácsy Gergely 26 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (Budapest)
10. Holló Csaba 24 Domokos Péter Pál Általános Iskola

Csapatverseny

Helyezés Iskola Összpontszám
1. Áldás utcai Általános Iskola 108.5
2. Gregor József Általános Iskola 104
3. Barcsay Jenő Általános Iskola 82.5
4. ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola 80.5
5. Kós Károly Ének-Zene Emeltszintű Általános Iskola 80
6. Törökvész Úti Általános Iskola 78.5
7. Virányos Általános Iskola 78
8. Bárczi Géza Általános Iskola 75.5
9. Fodros Általános Iskola 73.5
10. II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (Budapest) 71

Az 5. osztályosok eredményei (nyolc osztályos gimnáziumok)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Szőke Márton 37 Babits Mihály Gimnázium
2. Szanyi Erik 31 Veres Péter Gimnázium Fiú csapata
3. Tim Márton 29 Veres Péter Gimnázium Fiú csapata

Az 6. osztályosok eredményei (nyolc osztályos gimnáziumok)

Helyezés Név Összpontszám Iskola
1. Hímes Péter 35 Balassi Bálint Gimnázium 1. csapat
2. Limbek Soma 29 Kempelen Farkas Gimnázium
3. Balogh Norbert 28.5 Kempelen Farkas Gimnázium

Csapatverseny (nyolc osztályos gimnáziumok)

Helyezés Iskola Összpontszám
1. ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola 103.5
2. Balassi Bálint Gimnázium 1. csapat 102.5
3. Veres Péter Gimnázium Fiú csapata 98

További eredmények megtekintése:
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2009 2010 2011 2012