2011: XVIII. Amfiteátrum Kupa

Az 5. osztályosok eredményei (általános iskolák)

Helyezés Név Összpontszám Iskola Tanár
1. Patrovits Levente 34 Herman Ottó Általános Iskola és Budaörsi Logopédiai Intézet Urbán Etelka, Kiss Zsuzsanna
2. Somorjai Márk 33 Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Gondos Tibor
3. Saár Patrik 30 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Borbély Judit
4. Jancsó Dorottya 30 Izbégi Általános Iskola Szentendre Pluhár Viktória
5. Tóth Benedek 28 Zugligeti Általános Iskola Feigl Anita
6. Hermann Botond 28 Virányos Általános Iskola Szerdahelyiné Jászberényi Ágnes
7. Őrsi Marcell 27 Remetekertvárosi Általános Iskola Lukács Istvánné
8. Pallós Dávid 26 Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola Csemiczkyné Sági Rita
9. Riegler Máté 26 Óbudai Nagy László Általános Iskola Borsos Irén
10. Nagy Gábor János 26 Aquincum Általános Iskola Szilágyi Szeréna
11. Horváth Csongor 26 Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola Németh Katalin
12. Rotharmel Réka 25 Andor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Kaplani Yeva
13. Benke András 25 Pitypang utcai Általános Iskola Laurenczy Margit
14. Walter Vivien 25 Krúdy Gyula Általános Iskola Erdei Éva
15. Kovács Boldizsár 25 Izbégi Általános Iskola Szentendre Pluhár Viktória
16. Laczkó Anna 24,5 Barcsay Jenő Általános Iskola Tóthné Vojtek Éva
17. Sagát Dóra 24 Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon Puskásné Benczúr Csilla
18. Iván Emese 23 Zugligeti Általános Iskola Feigl Anita
19. Varga József 23 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Borbély Judit
20. Barabás Dániel 23 Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium Vépy-Benyhe Judit

Az 6. osztályosok eredményei

Helyezés Név Összpontszám Iskola Tanár
1. Forgács Dániel 35,5 Lauder Javne Zsidó Közösségi Általános Iskola és Gimnázium Kósa Tamás, Szép János
2. Vankó Milena 34 Virányos Általános Iskola Vajdáné Szili Mária
3. Szőke Dániel 32 Remetekertvárosi Általános Iskola Nagyné Joó Andrea
4. Kovács Benedek 31 ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola Tóth László
5. Kende Sára 31 Zugligeti Általános Iskola Feigl Anita
6. Sárdi Dávid 31 Andor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Bátki Mihály
7. Kovács Richárd 31 Kerék Általános Iskola és Gimnázium Lakner Lászlóné
8. Nagy Balázs 31 Kerék Általános Iskola és Gimnázium Lakner Lászlóné
9. Sápi Eszter 31 Krúdy Gyula Általános Iskola Pártos Péterné
10. Vozár Lili 30 Budavári Általános Iskola Nagy Edit
11. Nagy Ádám 30 Kerék Általános Iskola és Gimnázium Lakner Lászlóné
12. Tran Minh Hai 29 Gábor Áron Általános Iskola Horváthné Farkas Ildikó
13. Kovács Márton 28 Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola Németh Katalin
14. Nagy Dávid 28 Tomori Pál Tagiskola Csiki László
15. Ujhelyi András 27 Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon Puskásné Benczúr Csilla
16. Hoang Thi Minh Viet 27 Herman Ottó Általános Iskola
17. Pichler Zsófia 27 Herman Ottó Általános Iskola és Budaörsi Logopédiai Intézet Kiss Zsuzsanna
18. Benda Orsolya 27 Andor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Bátki Mihály
19. Szabó Mózes 26,5 Budavári Általános Iskola Nagy Edit
20. Seben Domonkos 26,5 ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola Tóth László

Csapatverseny

Helyezés Iskola Összpontszám
1. Virányos Általános Iskola 110
2. Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola 100
3. Herman Ottó Általános Iskola és Budaörsi Logopédiai Intézet 99
4. Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon 97
5. ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola 94,5
6. Remetekertvárosi Általános Iskola 94
7. Izbégi Általános Iskola Szentendre 93
8. Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola 88,5
9. Andor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 88,5
10. Aquincum Általános Iskola 87

A részletes eredményeket megtekinthetik itt.

További eredmények megtekintése:
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2009 2010 2011 2012