2012: XIX. Amfiteátrum Kupa

Azonos összpontszám esetén a magasabb sorszámú feladatban elért jobb teljesítmény alapján rangsoroltunk.

Az 5. osztályosok eredményei

Helyezés Név Összpontszám Iskola Tanár
1. Kotmayer Előd 30 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Füzfa Orsolya
2. Gulácsi Máté 28 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Füzfa Orsolya
3. Lupták Dominik 27,5 Csillaghegyi Általános Iskola Vitézné Szabó Györgyi, Paulikné Blaha Judit
4. Vadon Bálint 26,5 Csillaghegyi Általános Iskola Vitézné Szabó Györgyi
5. Matécsa Dániel 26 Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola Scharek Edit
6. Gembela Gergely 25 Andor Ilona Ének-zenei Ált. és Alapfokú Művészeti Isk. Bátki Mihály
7. Fialovszky Márk 25 Baár-Madas Református Gimn., Ált. Isk. és Diákotthon Puskásné Benczúr Csilla
8. Berczik Sára 24,5 Törökvész Úti Általános Iskola Forgó Zsuzsanna
9. Mátrahegyi Marcell 24 Német Nemzetiségi Ált.Isk. Pilisvörösvár Jókai Piroska
10. Molnár Dóra 24 Virányos Általános Iskola Vajdáné Szili Mária

Az 6. osztályosok eredményei

Helyezés Név Összpontszám Iskola Tanár
1. Saár Patrik 36 Virányos Általános Iskola Szerdahelyiné Jászberényi Ágnes
2. Stadler Domonkos 33 Lauder Javne Zsidó Közösségi Ált. Iskola és Gimnázium Kósa Tamás
3. Gálffy Veronika 30 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Borbély Judit
4. Horváth Csongor 30 Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola Németh Katalin
5. Tóth Benedek 30 Zugligeti Általános Iskola Feigl Anita
6. Keceli Mészáros Tivadar 29 Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola Németh Katalin
7. Őrsi Marcell 29 Remetekertvárosi Általános Iskola Lukács Istvánné
8. Koltai Dániel 29 Lauder Javne Zsidó Közösségi Ált. Iskola és Gimnázium Kósa Tamás
9. Tárnok Emese 28 Szentistvántelepi Általános Iskola (Budakalász) Inhaizer Erika
10. Marton Réka 28 Herman Ottó Ált. Isk. és Budaörsi Logopédiai Int. Urbán Etelka, Kiss Zsuzsanna

Csapatverseny

Helyezés Iskola Összpontszám
1. Virányos Általános Iskola 106
2. Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola 103
3. Baár-Madas Református Gimn., Ált. Isk. és Diákotthon 100
4. Csillaghegyi Általános Iskola 99
5. Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola 94
6. Andor Ilona Ének-zenei Ált. és Alapfokú Művészeti Isk. 88
7. Herman Ottó Ált. Isk. és Budaörsi Logopédiai Int. 86,5
8. Krúdy Gyula Általános Iskola 85
9. Zugligeti Általános Iskola 81
10. Pitypang utcai Általános Iskola 77,5

A részletes eredményeket megtekinthetik itt.

További eredmények megtekintése:
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2009 2010 2011 2012