2013: A XX. Amfiteátrum Kupa eredményei

Azonos összpontszám esetén a magasabb sorszámú feladatban elért jobb teljesítmény alapján rangsoroltunk.

Az 5. osztályosok eredményei

Helyezés Név Összpontszám Iskola Tanár
1. Szoboszlai Szilveszter 34 Baár-Madas Református Gimn., Általános Iskola és Diákotthon Puskásné Benczúr Csilla
2. Angel Ádám 33 Lauder Javne Zsidó Közösségi Általános Iskola és Középiskola Kósa Tamás
3. Velich Nóra 32,5 Zimándy Ignác Általános Iskola Szkiba Ivánné, Izsák Dávid
4. Peőcz Richárd 30,5 Krúdy Gyula Általános Iskola Veres Sándor
5. Kulcsár Boglárka 29 Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola Blanár Edit
6. Palágyi Emma 28 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Osváth Emese
7. Mosteller Péntek Marcus 27,5 Virányos Általános Iskola Vajdáné Szili Mária
8. Szelestey Ádám 27,5 Remetekertvárosi Általános Iskola Ughyné Gregor Katalin
9. Várkonyi Zsombor 27 Krúdy Gyula Általános Iskola Veres Sándor
10. Virág Levente 26 Óbudai Harrer Pál Általános Iskola Lévai Ildikó

Az 6. osztályosok eredményei

Helyezés Név Összpontszám Iskola Tanár
1. Budai Júlia Dorka 28 Baár-Madas Református Gimn., Általános Iskola és Diákotthon Puskásné Benczúr Csilla
2. Gulácsi Máté 27 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Füzfa Orsolya
3. Garami Júlia Eszter 26 Herman Ottó Általános Iskola és Budaörsi Logopédiai Intézet Kiss Zsuzsánna, Turcsik Viktor
4. Molnár Dóra 26 Virányos Általános Iskola Vajdáné Szili Mária
5. Kovács Vince 25 Sashalmi Tanoda Általános Iskola Leblanc Mária
6. Kotmayer Előd 25 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Füzfa Orsolya
7. Vetési Gergely 25 Zimándy Ignác Általános Iskola Szkiba Ivánné
8. Klimkó Mátyás Bence 24 Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola Győrfi Anita
9. Szabó Bianka 23 Krúdy Gyula Általános Iskola Erdei Éva
10. Tardi Marcell 23 Pannónia Általános Iskola Majorosné Seres Éva, Wernerné Vértes Ilona

Csapatverseny

Helyezés Iskola Összpontszám
1. Baár-Madas Református Gimn., Általános Iskola és Diákotthon 108,5
2. Virányos Általános Iskola 93
3. Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola 89,5
4. Zimándy Ignác Általános Iskola 86,5
5. Herman Ottó Általános Iskola és Budaörsi Logopédiai Intézet 85
6. Krúdy Gyula Általános Iskola 84
7. Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola 79
8. Sashalmi Tanoda Általános Iskola 73,5
9. Andor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 72
10. Tomori Pál Tagiskola 69,5

A részletes eredményeket megtekinthetik itt.

További eredmények megtekintése:
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2009 2010 2011 2012 2013