2014: A XXI. Amfiteátrum Kupa eredményei

Azonos összpontszám esetén a magasabb sorszámú feladatban elért jobb teljesítmény alapján rangsoroltunk.

Az 5. osztályosok eredményei

Helyezés Név Összpontszám Iskola Tanár
1. Bedynski Zsófia 32,5 Herman Ottó Általános Iskola Kiss Zsuzsánna
2. Gálffy Márton 30,5 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Ált. Isk. Füzfa Orsolya
3. Szőke-Brandt Áron 30 Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola Scharek Edit
4. Körtvélyessy László 28 Krúdy Gyula Általános Iskola Pártos Éva
5. Karászi András 28 Zimándy Ignác Általános Iskola Szkiba Ivánné, Izsák Dávid
6. Sipos Dániel 27 dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Kertészné Abonyi Hedvig
7. Gorka Emília 27 Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Gondos Tibor
8. Krehó Márton 27 Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és Gimn. Nagy Zsuzsanna
9. Fleiner Zsigmond 26 Virányos Általános Iskola Brázdilik Orsolya
10. Pongrácz András 25 Virányos Általános Iskola Brázdilik Orsolya
11. Mohay Lili Veronika 25 Dr. Béres József Általános Iskola Németh Ildikó
12. Vadász Noémi 24,5 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Ált. Isk. Füzfa Orsolya
13. Bónyai Péter 24 Aquincum Általános Iskola Paksy Sándorné
14. Wang Anna 24 Óbudai Nagy László Általános Iskola Borsos Irén
15. Kézdy Judit 24 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Ált. Isk. Borbély Judit
16. Ádám Adél 24 Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium Szabóné Butykay Ágnes
17. Dózsa Levente 24 Medgyessy Ferenc Általános Iskola Forgács Tímea
18. Reisz Sándor 24 Bárczi Géza Általános Iskola Hitérné Erdős Róza
19. Faragó Hunor 24 Tomori Pál Tagiskola Csiki László
20. Müller Vivien 23,5 Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola Németh Katalin

Az 6. osztályosok eredményei

Helyezés Név Összpontszám Iskola Tanár
1. Várkonyi Zsombor 31 Krúdy Gyula Általános Iskola Veres Sándor
2. Palágyi Emma 30 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Osváth Emese
3. Kulcsár Boglárka 29 Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola Blanár Edit
4. Rieder András 28 Törökvész Úti Általános Iskola Kerényi Honoráta
5. Rassai Erik 28 Budavári Általános Iskola Simon Zoltán
6. Virág Levente 27 Óbudai Harrer Pál Általános Iskola Varga Noémi
7. Janky Csilla 27 Barcsay Jenő Általános Iskola Bagdán Valéria
8. Lászlófy Levente 27 Pitypang utcai Általános Iskola Laurenczy Margit
9. Velich Nóra Zoé 27 Zimándy Ignác Általános Iskola Szkiba Ivánné
10. Somkuti Márton 27 Virányos Általános Iskola Vajdáné Szili Mária
11. Körtvélyessy Kata 26 Krúdy Gyula Általános Iskola Erdei Éva
12. Apkó Blanka 25 Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola Scharek Edit
13. Molnár Viktor 25 Törökvész Úti Általános Iskolaa Forgó Zsuzsanna
14. Csongrádi Kristóf 24 Dr. Béres József Általános Iskola Vályogosné Kertes Erzsébet
15. Zsuppán Réka 24 Herman Ottó Általános Iskola Urbán Etelka
16. Jakab Kornél 24 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Ált. Isk. Osváth Emese
17. Antal Laura 24 Kerék Általános Iskola és Gimnázium Kisics István
18. Sisák Levente 23 Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola Scharek Edit
19. Horváth Anna 22 Herman Ottó Általános Iskola Urbán Etelka
20. Gyulai Blanka 22 Aquincum Általános Iskola Galajda János

Csapatverseny

Helyezés Iskola Összpontszám
1. Krúdy Gyula Általános Iskola 101
2. Városmajori Gimnázium és Kós Károly Ált. Isk. 99,5
3. Virányos Általános Iskola 98
4. Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola 88
5. Herman Ottó Általános Iskola 88
6. Zimándy Ignác Általános Iskola 80
7. Pitypang utcai Általános Iskola 79
8. Törökvész Úti Általános Iskola 77
9. Bárczi Géza Általános Iskola 76
10. Medgyessy Ferenc Általános Iskola 70

A részletes eredményeket megtekinthetik itt.

További eredmények megtekintése:
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2009 2010 2011 2012 2013 2014