2015: A XXII. Amfiteátrum Kupa eredményei

Azonos összpontszám esetén a magasabb sorszámú feladatban elért jobb teljesítmény alapján rangsoroltunk.

Az 5. osztályosok eredményei

Helyezés Név Összpontszám Iskola Tanár
1. Hollai Olivér 30,5 Törökvész Úti Általános Iskola Korényi Honoráta
2. Bacsó Dániel József 28,5 Virányos Általános Iskola Kerezsi Katalin
3. Tatár Dorottya 28 Andor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Kaplanyi Éva
4. Deák Zsombor 27,5 Fillér Utcai Általános Iskola László Csilla
5. Laczkó Mátyás 26,5 Barcsay Jenő Általános Iskola Tóthné Vojtek Éva
6. Balázs-Helmeczy Csanád 26,5 Dr. Béres József Általános Iskola Bánlakiné Németh Ildikó
7. Ferenczi Zerind 26,5 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Borbély Judit
8. Zuti Bálint 26 Barcsay Jenő Általános Iskola Tóthné Vojtek Éva
9. Bándi Zsombor 26 Pilisvörösvári Német Nemzetiségű Általános Iskola Nagy István János
10. Várkonyi Gáspár 26 Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola
11. Ilyés Margit 24 Aquincum Általános Iskola Vogyeraczkiné Kovács Andrea
12. Holly Hanga 24 Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola Urbán Etelka
13. Dringó Ákos 24 Óbudai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Kérges Gáborné
13. Gardev Dániel 24 Mátyás Király Általános Iskola Sulyok Bertalanné
15. Bokorovics Bertalan 23,5 Virányos Általános Iskola Kerezsi Katalin
16. Szakszon Ádám 23,5 Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola Jókai Piroska
17. Hargitai Márton 23,5 Pais Dezső Általános Iskola Feketené Jambrik Gyöngyi
18. Pék Domonkos 23 Pannónia Általános Iskola Wernerné Vértes ilona
19. Ivády Nina 23 Dr. Béres József Általános Iskola Bánlakiné Németh Ildikó
20. Túri Júlia Réka 22,5 Virányos Általános Iskola Kerezsi Katalin

Az 6. osztályosok eredményei

Helyezés Név Összpontszám Iskola Tanár
1. Kézdy Judit Eszter 36 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Borbély Judit
2. Szalai Henrietta 34,5 Kis-Forrás Német Nemzetiségű Általános Iskola Makainé Kovács Judit
3. Csenger Nándor 32 Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola Scharek Edit
4. Éles Dániel 31,5 Zimándy Ignác Általános Iskola Szkibáné Czinder Éva
5. Koltai Sára Emma 31 Andor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Bátki Mihály
6. Baczkó Vince 31 Andor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Bátki Mihály
7. Czotter Júlia 31 Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium Nagy Zsuzsanna
8. Toronyi András 30 Budajenői Általános Iskola Dobsáné Gregor Éva, Gulácsiné Kozma Sarolta
9. Hadházi Huba János 30 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Füzfa Orsolya
10. Horváth Ábel 29,5 Andor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Bátki Mihály
11. Körtvélyessy László 29,5 Krúdy Gyula Általános Iskola Pártos Péterné
12. Görömbey Lilla 29 Fillér Utcai Általános Iskola Vajayné Horváth Orsolya
13. Ferencz Dávid 29 Mátyás Király Általános Iskola Átsné Papp Mária
14. Debrenti Petra 29 Pais Dezső Ááltalános Iskola Feketéné Jambrik Gyöngyi
15. Sebestyén Pál Botond 28,5 Budajenői Általános Iskola Dobsáné Gregor Éva, Gulácsiné Kozma Sarolta
16. Mohay Lili Veronika 28 Dr. Béres József Általános Iskola Vályogosné Kertes Erzsébet
17. Gálffy Márton 28 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Füzfa Orsolya
18. Ádám Adél 28 Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium Szabóné Butykay Ágnes
19. Haraszti Róza 28 Pannónia Általános Iskola Wernerné Vértes Ilona
20. Riba Miklós 27 Aquincum Általános Iskola Galajda János

Csapatverseny

Helyezés Iskola Összpontszám
1. Virányos Általános Iskola 102
2. Barcsay Jenő Általános Iskola 101,5
3. Zimándy Ignác Általános Iskola 101
4. Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola 99
5. Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola 98,5
6. Andor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 95
7. Mátyás Király Általános Iskola 94,5
8. Fillér Utcai Általános Iskola 92,5
9. Pannónia Általános Iskola 89,5
10. Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola 89

A részletes eredményeket megtekinthetik itt.

További eredmények megtekintése:
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015