2016: A XXIII. Amfiteátrum Kupa eredményei

Azonos összpontszám esetén a magasabb sorszámú feladatban elért jobb teljesítmény alapján rangsoroltunk.

Az 5. osztályosok eredményei

Helyezés Név Összpontszám Iskola Tanár
1. Kádi Balázs 31 Domokos Pál Péter Általános Iskola Hegedűs Katalin
2. Faragó Csenge 30,5 Pitypang utcai Általános Iskola Laurenczy Margit
3. Tóth Maja 30,5 Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Kertészné Abonyi Hedvig
4. Molnár Kristóf 29,5 Virányos Általános Iskola Mazzag Tímea
5. Ferencsik Zsombor 29,5 Barcsay Jenő Általános Iskola Bagdán Valéria
6. Szögi Petra 28,5 Domokos Pál Péter Általános Iskola Hegedűs Katalin
7. Szipőcs Veronika 27 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Borbély Judit
8. Nuszer Andor 27 Andor Ilona Ének-zenei Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola Bátki Mihály
9. Kádár Gergely 27 Óbudai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Kérges Gáborné
10. Fadgyas Péter 27 Barcsay Jenő Általános Iskola Dr. Beinschróthné Kiss Edit
11. Görgényi András 26 Virányos Általános Iskola Mazzag Tímea
12. Szőke-Gonzalez Mateo 25,5 Óbudai Nagy László Általános Iskola Papp Nóra
13. Bugár Emese 25 Fillér utcai Általános Iskola Hajszár Hajnalka, László Csilla
14. Oszlánszki Máté Attila 25 Medgyessy Ferenc Általános Iskola Jakab Géza
15. Bunford Luca 24,5 Virányos Általános Iskola Mazzag Tímea
16. Dámosy Anna 24 Fillér utcai Általános Iskola Hajszár Hajnalka, László Csilla
17. Mindler Anna 24 Dr. Béres József Általános Iskola Bánlakiné Németh Ildikó
18. Virágh Zsombor 23,5 Csillaghegyi Általános Iskola Paulikné Blaha Judit
19. Molnár Benedek 23,5 Óbudai Nagy László Általános Iskola Papp Nóra
20. Vida Virág 23,5 Csillaghegyi Általános Iskola Paulikné Blaha Judit

Az 6. osztályosok eredményei

Helyezés Név Összpontszám Iskola Tanár
1. Tatár Dorottya 35 Andor Ilona Ének-zenei Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola Kaplanyi Éva
2. Vankó Lóránt 32 Dr. Béres József Általános Iskola Szekér Judit
3. Gere Gábor 31 Barcsay Jenő Általános Iskola Tóthné Vojtek Éva
4. Zuti Bálint 30 Barcsay Jenő Általános Iskola Tóthné Vojtek Éva
5. Bokorovics Bertalan 30 Virányos Általános Iskola Kerezsi Katalin
6. Kiss Domonkos 29 Virányos Általános Iskola Wetterhán Béláné
7. Hollai Olivér 28 Törökvész Úti Általános Iskola Korényi Honoráta
8. Deák Zsombor 27 Fillér utcai Általános Iskola Hajszár Hajnalka, László Csilla
9. Piróth Máté Ádám 27 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Borbély Judit
10. Terényi Gergely 26 Szentistvántelepi Általános Iskola Bugát Tünde
11. Bagyula László 26 Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Gondos Tibor
12. Várkonyi Balázs 26 Krúdy Gyula Általános Iskola Pártos Péterné
13. Bacsó Dániel 26 Virányos Általános Iskola Kerezsi Katalin
14. Holtzer Eszter Magdolna 26 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Borbély Judit
15. Biró Balázs 26 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Borbély Judit
16. Laczkó Mátyás 26 Barcsay Jenő Általános Iskola Tóthné Vojtek Éva, Bagdán Valéria
17. Nagy Mihály Gyula 25,5 Fodros utcai Általános Iskola Sebestyén Noémi
18. Gao Ádám 25 Csillaghegyi Általános Iskola Paulikné Blaha Judit
19. Veszprémi Rebeka 25 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Pataki Noémi
20. Birinyi Flóra 25 Dr. Béres József Általános Iskola Bánlakiné Németh Ildikó

Csapatverseny

Helyezés Iskola Összpontszám
1. Barcsay Jenő Általános Iskola 112,5
2. Virányos Általános Iskola 104,5
3. Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola 97,5
4. Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola 90
5. Óbudai Nagy László Általános Iskola 90
6. Andor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 88
7. Fillér utcai Általános Iskola 86
8. Dr. Béres József Általános Iskola 85,5
9. Pitypang utcai Általános Iskola 83
10. Csillaghegyi Általános Iskola 82,5

A részletes eredményeket megtekinthetik itt.

További eredmények megtekintése:
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016