Eddig nevezettek

2017



NévIskolaOsztályCsapattag?
Al- Qershi ShádiDr Szent-Györgyi Albert Általános iskola Budapest III. kerület5Igen
Bagi BenceSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Nem
Baranyi MarcellBarcsay Jenő Általános Iskola5Igen
Blumenau EditÁldás Utcai Általános Iskola5Nem
Bogdán Igor TiborSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Nem
Boros KrisztinaMedgyessy Ferenc Általános Iskola5Nem
Budai KláraII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda5Nem
Busi BerillCsik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Nem
Bánfalvi BenjáminKodály Zoltán Magyar Kórusiskola5Nem
Békés ZsomborAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola5Igen
Csák Levente FerencPitypang utcai Általános Iskola5Nem
Császár KincsőMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola5Nem
Csépány DóraZimándy Ignác Általános Iskola5Igen
Csóka Loránd KartalAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola5Nem
Diószeghy Erzsébet SáraVárosmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola5Igen
Dobák BálintLauder Javne5Nem
Dubicz EszterDr Szent-Györgyi Albert Általános iskola Budapest III. kerület5Nem
Dózsa LiánaMedgyessy Ferenc Általános Iskola5Igen
Erdei-Szabó BotondSzámítástechnikai Általános Iskola5Nem
Erményi LeventePilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola5Igen
Fekete MártonAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola5Nem
Ferke ZitaSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Nem
Finta BalázsMedgyessy Ferenc Általános Iskola5Nem
Gorka SimonKodály Zoltán Magyar Kórusiskola5Igen
Greskovics ÁdámVárosmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola5Nem
Gál AmbrusBarcsay Jenő Általános Iskola5Nem
Hajós-Szabó MátéDr. Béres József Általános Iskola5Igen
Hegyi Tamás BálintMedgyessy Ferenc Általános Iskola5Nem
Henglár ZitaMedgyessy Ferenc Általános Iskola5Nem
Hommer AndrásSzobi Fekete István Általános Iskola Vámosmikolai Általános Tagiskolája5Nem
Horváth ÁbelBarcsay Jenő Általános Iskola5Nem
Illés Bálint LászlóMedgyessy Ferenc Általános Iskola5Igen
Janky ZsomborBarcsay Jenő Általános Iskola5Nem
Jeney Tyll SzonjaCsillaghegyi Általános Iskola5Nem
Kaczmarek Ata BertalanÓbudai Nagy László Általános Iskola5Igen
Karádi ZalánBárczi Géza Általános Iskola5Nem
Katrenák Bence AttilaVárosmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola5Nem
Kerecsen SzonjaAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola5Nem
Kirst AthinaÁldás Utcai Általános Iskola5Nem
Királycsik KornélSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Nem
Kocsis GergelyAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola5Nem
Kondor MarcellPais Dezső Általános Iskola5Nem
Konkoly SándorMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola5Nem
Kovács KendeCsillaghegyi Általános Iskola5Igen
Kutrovich Ferenc MihálySzentistvántelepi Általános Iskola (Budakalász)5Nem
Kádár AmirCsik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Nem
Kónya EszterII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda5Igen
Kürti KendeCsillaghegyi Általános Iskola5Nem
Ladányi Gábor DánielII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda5Igen
Lascsik-Sisák BarnabásII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda5Nem
Láng BarnabásDomokos Pál Péter Általános Iskola5Nem
László LiliPais Dezső Általános Iskola5Igen
Majer GergőSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Igen
Makrai-Kis JuditAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola5Igen
Marczula DávidAngol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola5Nem
Medgyesi JúliaAngol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola5Igen
Mihályi PéterAngol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola5Nem
Miskolczy BálintPitypang utcai Általános Iskola5Nem
Mizik LórántÓbudai Nagy László Általános Iskola5Igen
Mozsgai LaraSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Igen
Mészáros-Komáromy BotondKrúdy Gyula Általános Iskola5Igen
Müller MártonVirányos Általános Iskola5Igen
Nagy KristófVirányos Általános Iskola5Igen
Nagy Trója AlexaCsillaghegyi Általános Iskola5Nem
Neszmélyi Emil OrbóÓbudai Nagy László Általános Iskola5Nem
Oberle BoglárkaPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola5Nem
Peller BencePilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola5Igen
Petrovszky PatrikAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola5Nem
Pillér CsengeCsik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Nem
Pintér BalázsKrúdy Gyula Általános Iskola5Igen
Pásztor PannaCsik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Nem
Pünkösti NimródDr Szent-Györgyi Albert Általános iskola Budapest III. kerület5Igen
Rajeczky Csenge BorbálaZimándy Ignác Általános Iskola5Igen
Reda NoahDomokos Pál Péter Általános Iskola5Nem
Ruzsa PatrikPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola5Nem
Schäffer LénaPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola5Nem
Seres BotondSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Nem
Siklósi PéterMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola5Nem
Simó AndrásVárosmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola5Nem
Sinka ZsuzsannaCsillaghegyi Általános Iskola5Igen
Sinoros-Szabó ZsomborMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola5Igen
Sipos András EdömérCsik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Nem
Somogyi AnnaDr Szent-Györgyi Albert Általános iskola Budapest III. kerület5Nem
Szabó DomonkosAngol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola5Nem
Szabó LucaVárosmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola5Igen
Szabó MiskaBarcsay Jenő Általános Iskola5Nem
Szabó MátéSzobi Fekete István Általános Iskola Vámosmikolai Általános Tagiskolája5Nem
Szajkó EvelinCsillaghegyi Általános Iskola5Nem
Szatmári Ábel BenedekSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Nem
Szentpály-Juhász JánosKodály Zoltán Magyar Kórusiskola5Igen
Szilágyi JózsefCsik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Nem
Szántó LeventeCsik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Nem
Szőke-Brandt ÁbelMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola5Igen
Sándor DorottyaSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Nem
Sárközy AndrásAngol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola5Igen
Sörös AnnamáriaPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola5Nem
Takács AdaCsik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Nem
Tripolszky EmmaDr. Béres József Általános Iskola5Igen
Turcsány BarnabásCsillaghegyi Általános Iskola5Nem
Tényi BlankaCsik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Nem
Tóth BálintAngol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola5Nem
Tóth István KoppányVárosmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola5Nem
Tóth Laura EszterÓbudai Nagy László Általános Iskola5Nem
Tóth PatrikÓbudai Nagy László Általános Iskola5Nem
Tóth SzonjaBarcsay Jenő Általános Iskola5Nem
Túri-Varga LázárPais Dezső Általános Iskola5Igen
Uj BlankaPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola5Nem
Ungár MátéSzobi Fekete István Általános Iskola Vámosmikolai Általános Tagiskolája5Nem
Vancsisin ÁbrisBarcsay Jenő Általános Iskola5Igen
Varga BoldizsárÓbudai Nagy László Általános Iskola5Nem
Vecsenyi-Kiss DánielVárosmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola5Nem
Várkonyi ÁbelMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola5Nem
Vörös EmmaPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola5Nem
Weitzinger EmmaCsillaghegyi Általános Iskola5Nem
Zaránd MiklósCsik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Nem
Zsalakovits GergőSzobi Fekete István Általános Iskola Vámosmikolai Általános Tagiskolája5Nem
Zsigmond LeventeMedgyessy Ferenc Általános Iskola5Nem
Ágai AndrásPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola5Nem
Antalffy BotondSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6Nem
Balasi KataFodros utcai Általános Iskola6Nem
Balassy EnikőPitypang utcai Általános Iskola6Nem
Balogh DénesZimándy Ignác Általános Iskola6Igen
Baranyai DorkaAngol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola6Igen
Belákovics ÁbelDr. Béres József Általános Iskola6Nem
Berta ZomborII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6Nem
Berényi TeklaDr Szent-Györgyi Albert Általános iskola Budapest III. kerület6Igen
Bodzay BarnabásDr. Béres József Általános Iskola6Nem
Bolla DorinaAngol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola6Nem
Bozsik Kitti KatalinSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6Nem
Bugár EmeseFillér Utcai Általános Iskola6Nem
Bunford LucaVirányos Általános Iskola6Nem
Bánlaki NatasaDr Szent-Györgyi Albert Általános iskola Budapest III. kerület6Nem
Báthory Ágnes ErzsébetVárosmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola6Nem
Cser TamásAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola6Nem
Csikós Miklós CsongorVárosmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola6Nem
Császár Gréta NóraKerék Általános Iskola és Gimnázium6Nem
Dallos BenedekÓbudai Harrer Pál Általános Iskola6Nem
Darvas DóraDr Szent-Györgyi Albert Általános iskola Budapest III. kerület6Nem
Dámosy AnnaFillér Utcai Általános Iskola6Nem
Dénes Emma MáriaCsillaghegyi Általános Iskola6Nem
Dénes MiklósAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola6Nem
Fadgyas PéterBarcsay Jenő Általános Iskola6Igen
Farkas LucaSashegyi Sándor Általános Iskola, Mûvészeti Szakközépiskola6Nem
Fazekas AndrásPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola6Nem
Felvinczi LillaBudapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium6Nem
Ferencsik ZsomborBarcsay Jenő Általános Iskola6Igen
Fuisz Gergő MártonMustármag Keresztény Általános Iskola és Gimnázium6Nem
Für LeventePilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola6Nem
Gazdag FranciskaDr. Béres József Általános Iskola6Nem
Gilicze SáraCsillaghegyi Általános Iskola6Nem
Gál BrúnóSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6Nem
Görgényi AndrásVirányos Általános Iskola6Igen
Hankó BenedekPais Dezső Általános Iskola6Igen
Hanti BernadettDr. Béres József Általános Iskola6Nem
Harsányi ÁronMátyás Király Általános Iskola, Pomáz6Nem
Holper MátéSzentistvántelepi Általános Iskola (Budakalász)6Nem
Horváth AdriánAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola6Nem
Horváth LiliDr Szent-Györgyi Albert Általános iskola Budapest III. kerület6Igen
Horváth LórántLaborc Általános Iskola6Nem
Illanitz SamuFillér Utcai Általános Iskola6Nem
Illés BenceBarcsay Jenő Általános Iskola6Nem
Imre DorottyaAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola6Nem
Jambrik PannaAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola6Nem
Jancsó GergelyKodály Zoltán Magyar Kórusiskola6Nem
Karsai LeventeFodros utcai Általános Iskola6Nem
Karászi AnnaZimándy Ignác Általános Iskola6Igen
Kasza GyulaBarcsay Jenő Általános Iskola6Nem
Kaszap JohannaSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6Igen
Kiss BenedekÓbudai Nagy László Általános Iskola6Igen
Kiss DorottyaMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola6Nem
Kiss Milán JózsefMedgyessy Ferenc Általános Iskola6Nem
Kiss Márton FerencElsõ Óbudai Általános Iskola6Nem
Klein XavérPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola6Nem
Kocsis Gellért JánosMedgyessy Ferenc Általános Iskola6Nem
Koczor KolosPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola6Nem
Kollmann JankaVárosmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola6Nem
Konta SaroltAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola6Nem
Kovács BalázsDunabogdányi Általános Iskola6Nem
Kovács Kristóf DánielKlebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium6Nem
Kovács TiborAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola6Nem
Kovács VivienAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola6Nem
Kristofics KornélKodály Zoltán Magyar Kórusiskola6Igen
Kuska MirtillDomokos Pál Péter Általános Iskola6Nem
Kádi BalázsDomokos Pál Péter Általános Iskola6Nem
Kádár GergelyII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6Nem
Lakatos LizaFodros utcai Általános Iskola6Nem
Laskai BotondKalász Suli Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola6Nem
Laskai LeventeKalász Suli Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola6Nem
Lendvai PéterAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola6Nem
Lepenye KolosMátyás Király Általános Iskola, Pomáz6Nem
László AnnaBudapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium6Nem
Maizl EmeseTemplom Téri Német Nemzetiségi Nyelvoktató Ált. Isk. Pilisvörösvár6Nem
Maizl KingaPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola6Nem
Major Szonja EszterVirányos Általános Iskola6Nem
Manhertz VilmosPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola6Igen
Marosi GergőPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola6Igen
Marton DorkaKrúdy Gyula Általános Iskola6Igen
Medetz AnnamariAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola6Nem
Medgyesi MárkKerék Általános Iskola és Gimnázium6Nem
Mester PéterAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola6Igen
Mindler Anna LillaDr. Béres József Általános Iskola6Igen
Molnár BenedekÓbudai Nagy László Általános Iskola6Igen
Molnár KristófVirányos Általános Iskola6Igen
Molnár Marcell OszkárFodros utcai Általános Iskola6Nem
Mándy Tas FerencDunakanyar Általános Iskola6Nem
Máth BoldizsárAngol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola6Igen
Mészáros Regina NadinMedgyessy Ferenc Általános Iskola6Igen
Nagy Anna-MoragDr. Béres József Általános Iskola6Nem
Nagy SophiaKrúdy Gyula Általános Iskola6Nem
Nemes BoldizsárÓbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola6Nem
Nuszer AndorAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola6Igen
Nyilas DomonkosAngol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola6Nem
Nyári Gergely BalázsPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola6Nem
Németh FerencPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola6Nem
Németh VilmosDr Szent-Györgyi Albert Általános iskola Budapest III. kerület6Nem
Oszlánszki Máté AttilaMedgyessy Ferenc Általános Iskola6Igen
Palágyi LucaDr. Béres József Általános Iskola6Nem
Palásthy IllésAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola6Nem
Pandula IstvánMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola6Igen
Papp Ádám IstvánHerman Ottó Általános Iskola6Nem
Paulik BálintCsillaghegyi Általános Iskola6Nem
Pelcz AntalMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola6Igen
Peőcz ÁdámKrúdy Gyula Általános Iskola6Nem
Piski LénaCsillaghegyi Általános Iskola6Nem
Pollák MátéSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6Nem
Pribus Miksa PéterKarinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6Nem
Pályi AnnaAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola6Nem
Péntek DomonkosElsõ Óbudai Általános Iskola6Nem
Rassai Amanda PatríciaBudavári Általános Iskola6Nem
Reinhardt MilánBarcsay Jenő Általános Iskola6Nem
Romhányi ReginaDr. Béres József Általános Iskola6Nem
Ráduly Kata ZsuzsannaPipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6Nem
Schlesser BenedekAngol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola6Nem
Sebestyén József TasBudajenői Általános Iskola6Nem
Sipos Flórián SebestyénElsõ Óbudai Általános Iskola6Nem
Spitzner LiliDomokos Pál Péter Általános Iskola6Nem
Szabó CsengeDr Szent-Györgyi Albert Általános iskola Budapest III. kerület6Nem
Szabó Konrád LászlóII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6Igen
Szabó PetraSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6Nem
Szabó RékaPais Dezső Általános Iskola6Igen
Szabó ZoltánFodros utcai Általános Iskola6Nem
Szakács PéterCsillaghegyi Általános Iskola6Nem
Szarka Bendegúz AndorII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6Nem
Szelei MárkPitypang utcai Általános Iskola6Nem
Szentirmai DánielDr. Béres József Általános Iskola6Nem
Szipőcs VeronikaVárosmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola6Igen
Szirmai VirágAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola6Nem
Szász LénaAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola6Nem
Székely KristófKrúdy Gyula Általános Iskola6Igen
Szíjártó Ivett ÉvaSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6Nem
Szögi PetraDomokos Pál Péter Általános Iskola6Nem
Szöllősi NóraKároly Róbert Általános Iskola6Nem
Szücs NándorDr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola6Nem
Szőke-Gonzalez MateoKrúdy Gyula Általános Iskola6Nem
Szűcs BoglárkaKároly Róbert Általános Iskola6Nem
Szűcs NándorDr Szent-Györgyi Albert Általános iskola Budapest III. kerület6Nem
Sándor JonatánAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola6Nem
Tanács AmbrusDr. Béres József Általános Iskola6Nem
Tarjányi CsengeDomokos Pál Péter Általános Iskola6Nem
Tejfalussy-Gecse LillaAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola6Nem
Toldi BenedekSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6Igen
Trauninger ZalánSzentistvántelepi Általános Iskola (Budakalász)6Nem
Tribol Júlia SzonjaVárosmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola6Igen
Tóth AnnaDr. Béres József Általános Iskola6Igen
Tóth Maja KincsőDr Szent-Györgyi Albert Általános iskola Budapest III. kerület6Nem
Tóth PéterDr Szent-Györgyi Albert Általános iskola Budapest III. kerület6Nem
Tóth-Szablya GergőDr. Béres József Általános Iskola6Nem
Tőkés LiliVárosmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola6Nem
Vankó DánielDr. Béres József Általános Iskola6Nem
Varga BenceKodály Zoltán Magyar Kórusiskola6Igen
Varga KingaVárosmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola6Nem
Vida Egon OlivérFodros utcai Általános Iskola6Nem
Vida VirágCsillaghegyi Általános Iskola6Igen
Vida ZsomborCsillaghegyi Általános Iskola6Nem
Vincze ÁdámPais Dezső Általános Iskola6Nem
Virágh ZsomborCsillaghegyi Általános Iskola6Igen
Vágó BenceII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6Igen
Zambon CsanádDomokos Pál Péter Általános Iskola6Nem
Závodka ZénóÚjhartyáni Német Nemzetiségi Iskola6Nem
Érsek KingaFodros utcai Általános Iskola6Nem
Ónódy Lili NóraElsõ Óbudai Általános Iskola6Nem