Eredmények

A 2017-os év eredményei

Az 5. osztályosok eredményei

HelyezésNévIskolaFelkészítőPontszám
1Hajós-Szabó MátéDr. Béres József Általános IskolaVályogosné Kertes Erzsébet33,5
2Sinoros-Szabó ZsomborMindszenty József Római Katolikus Általános IskolaTunkelné Pócza Mária32,5
3Siklósi PéterMindszenty József Római Katolikus Általános IskolaTunkelné Pócza Mária30,5
4Dobák BálintLauder Javne Általános Iskola és Gimn.Kanizsai Rita, Kósa Tamás29
5Mizik LórántÓbudai Nagy László Általános IskolaBorsos Irén29
6Müller MártonVirányos Általános IskolaKovácsi Petra28,5
7Mészáros-Komáromy BotondKrúdy Gyula Általános IskolaErdei Éva27,5
8Konkoly SándorMindszenty József Római Katolikus Általános IskolaTunkelné Pócza Mária27
9Dózsa LiánaMedgyessy Ferenc Általános IskolaJakab Géza26,5
10Mozsgai LaraSzentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Isk. és Gimn.Nagy Zsuzsanna26,5
11László LiliPais Dezső Általános IskolaFarkasLászló25,5
12Csépány DóraZimándy Ignác Általános IskolaSzkibáné Czinder Éva25
13Karádi ZalánBárczi Géza Általános IskolaKövér Gábor25
14Szőke-Brandt ÁbelMindszenty József Római Katolikus Általános IskolaTunkelné Pócza Mária24,5
15Kaczmarek Ata BertalanÓbudai Nagy László Általános IskolaBorsos Irén24
16Kirst AthinaÁldás Utcai Általános IskolaBlumenau Szabó Zsuzsa24
17Baranyi MarcellBarcsay Jenő Általános IskolaBagdán Valéria, Tóthné Vojtek Éva24
18Gorka SimonKodály Zoltán Magyar KórusiskolaGondos Tibor23,5
19Somogyi AnnaDr. Szent-Györgyi Albert Általános iskolaKajati Judit23,5
20Tóth Laura EszterÓbudai Nagy László Általános IskolaBorsos Irén23,5

Az 6. osztályosok eredményei

HelyezésNévIskolaFelkészítőPontszám
1Molnár KristófVirányos Általános IskolaVajdáné Szili Mária36
2Dámosy AnnaFillér Utcai Általános IskolaHajszár Hajnalka34
3Paulik BálintCsillaghegyi Általános IskolaPaulikné Blaha Judit33
4Bunford LucaVirányos Általános IskolaVerebes Ida, Vajdáné Szili Mária33
5Pribus Miksa PéterKarinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tan. Nyelvű Ált. Isk.Rónai Máté32
6Máth BoldizsárAngol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános IskolaDr. Kaszáné Kristály Klára32
7Kristofics KornélKodály Zoltán Magyar KórusiskolaGondos Tibor32
8Baranyai DorkaAngol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános IskolaDr. Kaszáné Kristály Klára32
9Kádi BalázsDomokos Pál Péter Általános IskolaHegedűs Katalin31,5
10Illanitz SamuFillér Utcai Általános IskolaHajszár Hajnalka31,5
11Laskai BotondKalász Suli Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola31,5
12Marton DorkaKrúdy Gyula Általános IskolaPártos Péterné31,5
13Nagy SophiaKrúdy Gyula Általános IskolaErdei Éva30
14Vida VirágCsillaghegyi Általános IskolaPaulikné Blaha Judit30
15Vida ZsomborCsillaghegyi Általános IskolaPaulikné Blaha Judit30
16Kuska MirtillDomokos Pál Péter Általános IskolaHegedűs Katalin30
17Pelcz AntalMindszenty József Római Katolikus Általános IskolaScharek Edit30
18Sebestyén József TasBudajenői Általános IskolaDr. Dobsáné Gregor Éva29,5
19László AnnaBudapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Iskola és Gim.Pereczes Mariann Jakuts Erika, Kovács Mara Majoros Mária29
20Balogh DénesZimándy Ignác Általános IskolaTárainé Mórocz Rita29

Csapatverseny

Helyezés Iskola Pontszám
1 Virányos Általános Iskola 108
2 Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola 105
3 Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola 102
4 Krúdy Gyula Általános Iskola 99,5
5 Zimándy Ignác Általános Iskola 98
6 Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola 97,5
7 Óbudai Nagy László Általános Iskola 93,5
8 Barcsay Jenő Általános Iskola 93,5
9 Csillaghegyi Általános Iskola 89,5
10 Andor Ilona Ének-zenei Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola 82,5