Nevezett versenyzők

2021


Termeink számozása: az F-fel (pl. F01, F02) kezdődő termek a földszinten, az 1-gyel kedződőek (pl. 110, 115) az első emeleten találhatóak.




NévIskolaOsztályCsapattag?Terem
Lengyel IldikóBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola5NemF01
Kelecsényi EmmaCsillaghegyi Általános Iskola5NemF01
Rácz BenedekDr. Béres József Általános Iskola5NemF01
Elekes LénaFillér Utcai Általános Iskola5IgenF01
Navarro-Kertész ViktorPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola5IgenF01
Ribárik AttilaPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola5IgenF01
Luterán BercelSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5IgenF01
Tóth DorinaSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5NemF01
Ujvári PatrikSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5NemF01
Fleiner SaroltaVirányos Általános Iskola5NemF01
Ecker ZalánAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6NemF01
Császár LiliBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6NemF01
Faddi CsongorBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola6NemF01
Balding MayaFarkasréti Általános Iskola6NemF01
Németh KittiKerék Általános Iskola és Gimnázium6NemF01
Balla ÁkosÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6IgenF01
Gáspár BoriSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6NemF01
Villányi JázminSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6NemF01
Kaposi-Kovács Mira SáraSzentistvántelepi Általános Iskola (Budakalász)6NemF01
Harangozó BálintVirányos Általános Iskola6NemF01
Damai RajshiriAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola5IgenF02
Paksi Emma BorbálaAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola5IgenF02
Kő BenedekBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola5IgenF02
Strausz LukácsBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola5NemF02
Hegyesi HorkaCsik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5IgenF02
Siklódi Áron IstvánCsik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5IgenF02
Bertalan SimonCsillaghegyi Általános Iskola5NemF02
Jurányi NorbertDr. Béres József Általános Iskola5NemF02
Kárpáti KatinkaMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola5NemF02
Ilija BotondÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola5NemF02
Szász VeraAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6NemF02
Lázár AdélAngol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6NemF02
Ács HannaBudai Ciszterci Szent Imre Gimnázium6NemF02
Csóli ViktóriaBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola6NemF02
Egerszegi DánielBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola6NemF02
Román ÁdámBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola6NemF02
Gyenes AndrásKerék Általános Iskola és Gimnázium6NemF02
Deme ZéténySzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6NemF02
Szegedi BátorSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6NemF02
Makula KristófZugligeti Általános Iskola6NemF02
Forster AdriánBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola5IgenF03
Móczár VeronikaCsillaghegyi Általános Iskola5NemF03
Simai ZsomborDr. Béres József Általános Iskola5NemF03
Veres KrisztiánMedgyessy Ferenc Általános Iskola5IgenF03
Csikai Tímea KarinaÓbudai Harrer Pál Általános Iskola5NemF03
Hajdu Zsófia LauraÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola5IgenF03
Brandhuber PéterPilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művszeti Iskola5NemF03
Kartali KristófPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola5NemF03
Duronelly TamásVirányos Általános Iskola5IgenF03
Sándorfi LénaVirányos Általános Iskola5NemF03
Kalmár-Czenki NoémiAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6NemF03
Darvas BarnaBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola6NemF03
Szombathelyi GáborBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola6IgenF03
Barta ZsófiaII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6NemF03
Berta Buda BálintII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6IgenF03
Csurilla DánielII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6NemF03
Király CsabaKerék Általános Iskola és Gimnázium6NemF03
Nagy DominikSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6IgenF03
Kovács Marcell TamásÚjlaki Általános Iskola6NemF03
Geszler ÁdámVeres Péter Gimnázium6NemF03
Klotz BarnabásBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola5NemF04
Magyar FanniCsillaghegyi Általános Iskola5IgenF04
Szaló NinaCsillaghegyi Általános Iskola5NemF04
Lampert LiliDr. Béres József Általános Iskola5NemF04
Gábriel Milán ZoltaMedgyessy Ferenc Általános Iskola5NemF04
Lencsés GergelyMedgyessy Ferenc Általános Iskola5IgenF04
Matuss BorbálaMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola5IgenF04
Netye CsabaMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola5NemF04
Cortembos-Jáky AlessziaÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola5IgenF04
Locher KittiSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5NemF04
Ágoston MarcellAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6NemF04
Varga BorbálaBudai Ciszterci Szent Imre Gimnázium6NemF04
Körmendi GergőCsillaghegyi Általános Iskola6IgenF04
Zolnai AmbrusDr. Béres József Általános Iskola6NemF04
Várady Szabó ZoltánII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6IgenF04
Fejes Balázs KerecsenIzbégi Általános Iskola Szentendre6NemF04
Éva ZsomborKerék Általános Iskola és Gimnázium6NemF04
Kövér-Wolf TimonÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6NemF04
Takács ÁronÓbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola6NemF04
Szrebro Zoé JúliaVeres Péter Gimnázium6NemF04
Banu ElizaDr. Béres József Általános Iskola5NemF05
Kanyó LeventeDr. Béres József Általános Iskola5NemF05
Kiss ÁrpádDr. Béres József Általános Iskola5NemF05
Rubicsek LászlóDr. Béres József Általános Iskola5NemF05
Szabó SzebasztiánDr. Béres József Általános Iskola5IgenF05
Szász NimródDr. Béres József Általános Iskola5NemF05
Pósa BálintMedgyessy Ferenc Általános Iskola5NemF05
Korponay-Szabó LeventePilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művszeti Iskola5IgenF05
Korponay-Szabó PéterPilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művszeti Iskola5IgenF05
Bűdi BalázsVirányos Általános Iskola5NemF05
Pálfi-Kovács MárkAquincum Általános Iskola6NemF05
Zámbó Zalán BarnabásCsillaghegyi Általános Iskola6NemF05
Henglár AdélDr. Béres József Általános Iskola6NemF05
Batyky Zalán BulcsúII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6NemF05
Polony DénesII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6NemF05
Szabó Benedek ZsoltII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6NemF05
Gyarmati-Kiss RékaKerék Általános Iskola és Gimnázium6NemF05
Szabó DorottyaKerék Általános Iskola és Gimnázium6NemF05
Deák GergelyMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola6NemF05
Szládek TamásSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6NemF05
Kocsis PéterBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola5IgenF07
Horváth EmeseCsillaghegyi Általános Iskola5NemF07
Németh AnnaDr. Béres József Általános Iskola5NemF07
Varga Ilona DéliaDr. Béres József Általános Iskola5IgenF07
Deák ZsófiaFillér Utcai Általános Iskola5IgenF07
Paár Csongor GyörgyII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda5IgenF07
Káplán ÁbelJózsef Nádor Általános és Mûvészeti Iskola Üröm5NemF07
Prókai LillaMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola5IgenF07
Hágen ErikSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5IgenF07
Molnár ZalánSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5NemF07
Boczkó BenedekBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola6NemF07
Weisz MahaloBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6IgenF07
Erhart MihályFillér Utcai Általános Iskola6IgenF07
Ákoshegyi AlízII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6NemF07
Árvai Zsombor GáborKerék Általános Iskola és Gimnázium6NemF07
Olgyai-Szabó AttilaPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola6NemF07
TihanyiTibor BenedekPitypang utcai Általános Iskola6NemF07
Tóth RichárdSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6NemF07
Nagy AntalVeres Péter Gimnázium6NemF07
Szabó MilosVirányos Általános Iskola6NemF07
Miklósi-Kovács MártonBaracskai Kozma Ferenc Általános Iskola5NemF08
Németh FruzsinaBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola5IgenF08
Csepregi-Kertész DorkaBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola5NemF08
Cseri Benedek ZoltánCsillaghegyi Általános Iskola5IgenF08
Harkai ÁkosCsillaghegyi Általános Iskola5NemF08
Rozsi NorinaCsillaghegyi Általános Iskola5NemF08
Juharos LiliMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola5NemF08
Győrffy LeventeNagykovácsi Általános Iskola5NemF08
Báti Benedek ÁgostonÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola5NemF08
Hild JankaVirányos Általános Iskola5IgenF08
Szakonyi EmmaBudai Ciszterci Szent Imre Gimnázium6NemF08
Kovács ÁdámBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola6NemF08
Válóczy AdelinaCsillaghegyi Általános Iskola6NemF08
Felkai DávidMedgyessy Ferenc Általános Iskola6NemF08
Kállai-Bálint BottyánMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola6NemF08
Szövényi MihályMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola6IgenF08
Hegyvári AndrásPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola6NemF08
Vucskán MátéSzent Angéla Általános Iskola és Gimnázium6NemF08
Soltész HédiSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6NemF08
Kenyeres MártonVirányos Általános Iskola6NemF08
Becker Borbála RékaAquincum Általános Iskola5NemF09
Vincze ZoltánBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola5NemF09
Bátori EliánaCsillaghegyi Általános Iskola5NemF09
Benedek BotondElső Óbudai Általános Iskola5NemF09
Mészáros LeventeII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda5IgenF09
Sas FlóraKerék Általános Iskola és Gimnázium5NemF09
Szabó Beáta GabriellaKerék Általános Iskola és Gimnázium5NemF09
Ráth LauraMedgyessy Ferenc Általános Iskola5NemF09
Simon EmmaMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola5NemF09
Sefischer DomonkosÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola5NemF09
Balog-Lunczer MiraAquincum Általános Iskola6NemF09
Kovács PolettBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola6NemF09
Balla BenceFillér utcai Általános Iskola6NemF09
Mangliár ÁdámKerék Általános Iskola és Gimnázium6NemF09
Rakaczki ZsomborMedgyessy Ferenc Általános Iskola6IgenF09
Imreh-Dénes KristófPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola6IgenF09
Sárossy IllésPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola6NemF09
Pazicski ÁdámPitypang utcai Általános Iskola6NemF09
Bense TamásVirányos Általános Iskola6IgenF09
Kis TamásVirányos Általános Iskola6IgenF09
Refka Nándor BendegúzMedgyessy Ferenc Általános Iskola5Nem110
Nagy Levente FélixNagykovácsi Általános Iskola5Nem110
Haba MáriaPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola5Nem110
Győri JázminSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Nem110
Rudolf IlonaSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Nem110
Balasi TamásAquincum Általános Iskola6Nem110
Szép Csaba MátéBarcsay Jenő Általános Iskola6Nem110
Mihály GergelyBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola6Nem110
Rékasi-Varsádi GergőCsillaghegyi Általános Iskola6Nem110
Nagy Balázs AttilaDr. Béres József Általános Iskola6Nem110
Bedő LucaFillér Utcai Általános Iskola6Igen110
Barta ÁgnesII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6Nem110
Jánosa-Szabolcsi TiborÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6Nem110
Gyalog BalázsPilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művszeti Iskola6Igen110
Ritz LeventeSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6Igen110
Strbik RolandAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6Nem111
Sziebert GrétaAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6Nem111
Kovács Botond AndrásAquincum Általános Iskola6Nem111
Szücs DiánaBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola6Nem111
Szücs LillaBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola6Nem111
Dankó PankaDr. Béres József Általános Iskola6Nem111
Dócs Antal JánosDr. Béres József Általános Iskola6Nem111
Kuczy GergelyDr. Béres József Általános Iskola6Igen111
Bisztricsány BotondMedgyessy Ferenc Általános Iskola6Nem111
Gálik RolandMedgyessy Ferenc Általános Iskola6Nem111
Halmasi DávidMedgyessy Ferenc Általános Iskola6Nem111
Hegedűs DorkaMedgyessy Ferenc Általános Iskola6Nem111
Bob GyörgyÓbudai Harrer Pál Általános Iskola6Nem111
Szabó Csaba BendegúzÓbudai Harrer Pál Általános Iskola6Nem111
Papp Nándor LórándPilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művszeti Iskola6Nem111
Szekula VandaSzentistvántelepi Általános Iskola (Budakalász)6Nem111
Bíró SáraÁldás utcai Általános Iskola6Nem115
Ágoston SámuelAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6Nem115
Felföldi ZalánAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6Igen115
Nagy Dániel BenceBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6Nem115
Szilos GáborBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola6Igen115
Mihók Fruzsina EszterCsik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6Igen115
Molnár MilánCsik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6Igen115
Bergmann ZsófiaDr. Béres József Általános Iskola6Nem115
Mikusi Ágost ZsomborDr. Béres József Általános Iskola6Igen115
Zsámbokréty BlankaElső Óbudai Általános Iskola6Nem115
Cseke Botond LajosMedgyessy Ferenc Általános Iskola6Igen115
Novák ÁronMedgyessy Ferenc Általános Iskola6Nem115
Földes ÁdámÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6Nem115
Hidas TádéPilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művszeti Iskola6Igen115
Nagy BálintSashegyi Sándor Általános Iskola, Mûvészeti Szakközépiskola6Nem115
Grósz LiliSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6Nem115
Balog ElinaAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6Nem116
Nagy TündeAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6Nem116
Ványolos NormaAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6Igen116
Király BoglárkaAquincum Általános Iskola6Nem116
Borsányi LiaBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6Nem116
Reiff AndrásCsillaghegyi Általános Iskola6Igen116
Támcsu VinceCsillaghegyi Általános Iskola6Nem116
Antal Panni ZsófiaII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6Nem116
Polonka GáborMedgyessy Ferenc Általános Iskola6Nem116
Füzes BulcsúMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola6Igen116
Hangyál DóraÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6Igen116
Pass OlivérPilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művszeti Iskola6Nem116
Szarvady AszterPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola6Igen116
Péntek TímeaSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6Nem116
Puskás GergőVeres Péter Gimnázium6Nem116
Patassy CsanádZugligeti Általános Iskola6Nem116
Kurucz HedvigAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6Nem117
Szabó GergelyBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6Igen117
Horváth LénaDr. Béres József Általános Iskola6Nem117
Sztupkay NóraDr. Béres József Általános Iskola6Nem117
Kiss BarbaraElső Óbudai Általános Iskola6Nem117
Garajszki LiaII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6Nem117
Nyíri LauraII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6Nem117
Szűcs BalázsKerék Általános Iskola és Gimnázium6Nem117
Tamás KiaraKerék Általános Iskola és Gimnázium6Nem117
Simon AnnaMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola6Nem117
Bárics BenedekSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6Nem117
Mangel BenedekSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6Nem117
Váradi AndrásVeres Péter Gimnázium6Nem117
Gergely ÁronVirányos Általános Iskola6Nem117