A verseny eredményei

2021


Azon versenyzők neveit, akik nem adtak le GDPR nyilatkozatot, nem tudjuk megjeleníteni.

Azonos összpontszámot elért versenyzők esetén a magasabb sorszámú feladatokban elért pontok alapján rangsoroltunk. A versenyben nem rangsoroltuk a nyolcosztályos gimnáziumok tanulóit. A helyezést el nem ért tanulók ABC rendben tekinthetik meg pontszámaikat.
A díjazottak nyereményeiket átvehetik november 22-e hétfőn vagy 24-e szerdán 14-16 óra között az F10-es teremben, a későbbiek során pedig az iskola portáján.




HelyezésNévFelkészítő intézmény1.2.3.4.5.6.PontszámFelkészítő tanár
1.Deák ZsófiaFillér Utcai Általános Iskola66475.5634.5Hajszár Hajnalka
2.Sándorfi LénaVirányos Általános Iskola6445.57531.5Kovácsi Petra
3.Hajdu Zsófia LauraÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola45476531Papp Nóra
4.Strausz LukácsBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola65457431Fekete Éva
5.Fleiner SaroltaVirányos Általános Iskola46473630Kovácsi Petra
6.N*** F***Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola46470.5627.5Orosz Erika
7.Matuss BorbálaMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola664740.527.5Nagy-Tóth Veronika
8.Sas FlóraKerék Általános Iskola és Gimnázium26471626Gindeléné Fejes Nikoletta
9.Ilija BotondÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6653.50525.5Papp Nóra
10.Horváth EmeseCsillaghegyi Általános Iskola4644.50.5625Paulikné Blaha Judit
11.K*** B***Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola65433425Orosz Erika
12.K*** L***Pilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művszeti Iskola62467025Csorba Éva
13.F*** A***Budapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola6445.50524.5Fekete Éva
14.Kanyó LeventeDr. Béres József Általános Iskola4424.563.524Hegedűs Katalin
15.Becker Borbála RékaAquincum Általános Iskola6625.51323.5Kisné Horváth Erzsébet
16.Navarro-Kertész ViktorPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola662710.522.5Gubán Gáborné
17.Elekes LénaFillér Utcai Általános Iskola22273622Kissné Kovács Anna
18.Prókai LillaMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola66420422Nagy-Tóth Veronika
19.Duronelly TamásVirányos Általános Iskola46432322Kovácsi Petra
20.Klotz BarnabásBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola64272122Fekete Éva