A verseny eredményei

2021


Azon versenyzők neveit, akik nem adtak le GDPR nyilatkozatot, nem tudjuk megjeleníteni.

Azonos összpontszámot elért versenyzők esetén a magasabb sorszámú feladatokban elért pontok alapján rangsoroltunk. A versenyben nem rangsoroltuk a nyolcosztályos gimnáziumok tanulóit. A helyezést el nem ért tanulók ABC rendben tekinthetik meg pontszámaikat.
A díjazottak nyereményeiket átvehetik november 22-e hétfőn vagy 24-e szerdán 14-16 óra között az F10-es teremben, a későbbiek során pedig az iskola portáján.




HelyezésNévFelkészítő intézmény1.2.3.4.5.6.PontszámFelkészítő tanár
1.Tihanyi Tibor BenedekPitypang utcai Általános Iskola47667737Eisenstock Ildikó
2.Szabó GergelyBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola2.57667836.5Csendes Laura
3.Mihók Fruzsina EszterCsik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium47637633Szabó Veronika
4.Faddi CsongorBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola47607832Makó-Tamási Tímea
5.Makula KristófZugligeti Általános Iskola47545631Rácz Balázs
6.Berta Buda BálintII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda2.57665430.5Kérges Gáborné
7.Szabó MilosVirányos Általános Iskola46635630Kovácsi Petra
8.Weisz MahaloBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola44667330Csendes Laura
9.Bedő LucaFillér Utcai Általános Iskola46607629Hajszár Hajnalka
10.Bense TamásVirányos Általános Iskola47645329Kovácsi Petra
11.Bergmann ZsófiaDr. Béres József Általános Iskola0.57546628.5Hegedűs Katalin
12.Balasi TamásAquincum Általános Iskola47644328Paksy Sándor Pálné
13.Éva ZsomborKerék Általános Iskola és Gimnázium47645228Fejes Nikoletta
14.Hidas TádéPilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művszeti Iskola2.576353.527Csorba Éva
15.Császár LiliBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola26547327Orosz Erika
16.Strbik RolandAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola2.55627426.5Bátki Mihály
17.Reiff AndrásCsillaghegyi Általános Iskola2.57625426.5Paulikné Blaha Judit
18.Kovács PolettBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola2.57626326.5Parcz Ildikó
19.Kiss BarbaraElső Óbudai Általános Iskola27644326Molnár Anita
20.Támcsu VinceCsillaghegyi Általános Iskola2.5764.55126Paulikné Blaha Judit