A verseny eredményei

2021


Azon versenyzők neveit, akik nem adtak le GDPR nyilatkozatot, nem tudjuk megjeleníteni.

Azonos összpontszámot elért versenyzők esetén a magasabb sorszámú feladatokban elért pontok alapján rangsoroltunk. A versenyben nem rangsoroltuk a nyolcosztályos gimnáziumok tanulóit. A helyezést el nem ért tanulók ABC rendben tekinthetik meg pontszámaikat.
A díjazottak nyereményeiket átvehetik november 22-e hétfőn vagy 24-e szerdán 14-16 óra között az F10-es teremben, a későbbiek során pedig az iskola portáján.




NévOsztályIskola1.2.3.4.5.6.Összesen
Ákoshegyi Alíz6.oII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda2.50504314.5
A*** E***5.oBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola45201012
Antal Panni Zsófia6.oII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda0.53405214.5
Balasi Tamás6.oAquincum Általános Iskola47644328
Balla Ákos6.oÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola43615221
B*** B***6.oFillér utcai Általános Iskola0.53405113.5
Balog-Lunczer Mira6.oAquincum Általános Iskola47435124
Bárics Benedek6.oSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium2.55030313.5
Barta Ágnes6.oII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda0.534053.516
Barta Zsófia6.oII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda2.52301311.5
Báti Benedek Ágoston5.oÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola66000315
Bátori Eliána5.oCsillaghegyi Általános Iskola6324.504.520
Batyky Zalán Bulcsú6.oII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda2.50413313.5
Becker Borbála Réka5.oAquincum Általános Iskola6625.51323.5
Bedő Luca6.oFillér Utcai Általános Iskola46607629
Benedek Botond6.oElső Óbudai Általános Iskola27505322
Bense Tamás6.oVirányos Általános Iskola47645329
Bergmann Zsófia6.oDr. Béres József Általános Iskola0.57546628.5
Berta Buda Bálint6.oII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda2.57665430.5
Bertalan Simon5.oCsillaghegyi Általános Iskola66200115
Bíró Sára6.oÁldás utcai Általános Iskola2.565433.524
Bob György6.oÓbudai Harrer Pál Általános Iskola2.53665325.5
Boczkó Benedek6.oBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola2.502.530311
Borsányi Lia6.oBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola2.53605218.5
B*** P***5.oPilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művszeti Iskola4002.5006.5
Bűdi Balázs5.oVirányos Általános Iskola66070120
Cortembos-Jáky Alesszia5.oÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola22460014
Császár Lili6.oBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola26547327
Cseke Botond Lajos6.oMedgyessy Ferenc Általános Iskola2.53505217.5
Csepregi-Kertész Dorka5.oBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola24.520.50.53.513
Cseri Benedek Zoltán5.oCsillaghegyi Általános Iskola06472019
Csikai Tímea Karina5.oÓbudai Harrer Pál Általános Iskola66200418
Csóli Viktória6.oBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola00645318
Csurilla Dániel6.oII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda23234216
Damai Rajshiri5.oAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6120009
Dankó Panka6.oDr. Béres József Általános Iskola2.53634321.5
Darvas Barna6.oBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola0.53443317.5
Deák Zsófia5.oFillér Utcai Általános Iskola66475.5634.5
Deme Zétény6.oSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium2.512.535317
Duronelly Tamás5.oVirányos Általános Iskola46432322
Ecker Zalán6.oAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola1.53312212.5
Egerszegi Dániel6.oBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola2.52404618.5
Elekes Léna5.oFillér Utcai Általános Iskola22273622
E*** M***6.oFillér Utcai Általános Iskola2.57607325.5
Éva Zsombor6.oKerék Általános Iskola és Gimnázium47645228
Faddi Csongor6.oBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola47607832
F*** S***6.oAngol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola04624218
Fejes Balázs Kerecsen6.oIzbégi Általános Iskola Szentendre04625017
Felföldi Zalán6.oAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola003.505210.5
Fleiner Sarolta5.oVirányos Általános Iskola46473630
F*** A***5.oBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola6445.50524.5
Földes Ádám6.oÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola2.51600312.5
Füzes Bulcsú6.oMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola0.57643222.5
Gálik Roland6.oMedgyessy Ferenc Általános Iskola0000101
Garajszki Lia6.oII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda0403029
Gergely Áron6.oVirányos Általános Iskola2.51615419.5
Geszler Ádám6.oVeres Péter Gimnázium2.57567330.5
G*** B***6.oPilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művszeti Iskola23617322
Gyenes András6.oKerék Általános Iskola és Gimnázium2.52535320.5
Haba Mária5.oPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola65000011
Hajdu Zsófia Laura5.oÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola45476531
Halmasi Dávid6.oMedgyessy Ferenc Általános Iskola000.50336.5
Hangyál Dóra6.oÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola13545220
Harangozó Bálint6.oVirányos Általános Iskola2.516446.524
Harkai Ákos5.oCsillaghegyi Általános Iskola64.5211.5116
Hegyvári András6.oPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola0050207
Henglár Adél6.oDr. Béres József Általános Iskola013.50048.5
Hidas Tádé6.oPilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művszeti Iskola2.576353.527
Hild Janka5.oVirányos Általános Iskola64040519
Horváth Emese5.oCsillaghegyi Általános Iskola4644.50.5625
Horváth Léna6.oDr. Béres József Általános Iskola06444119
Ilija Botond5.oÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6653.50525.5
Imreh-Dénes Kristóf6.oPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola2.51401311.5
Jánosa-Szabolcsi Tibor6.oÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola2.51533317.5
Juharos Lili5.oMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola6624.50.5019
Kállai-Bálint Bottyán6.oMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola0.52405011.5
Kalmár-Czenki Noémi6.oAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola02304110
Kanyó Levente5.oDr. Béres József Általános Iskola4424.563.524
Káplán Ábel5.oJózsef Nádor Általános és Mûvészeti Iskola Üröm614015.517.5
Kaposi-Kovács Mira Sára6.oSzentistvántelepi Általános Iskola (Budakalász)42513318
Kárpáti Katinka5.oMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola66401017
Kelecsényi Emma5.oCsillaghegyi Általános Iskola43.5200514.5
Király Boglárka6.oAquincum Általános Iskola03605014
Király Csaba6.oKerék Általános Iskola és Gimnázium2.52305113.5
Kis Tamás6.oVirányos Általános Iskola41427321
Kiss Barbara6.oElső Óbudai Általános Iskola27644326
Klotz Barnabás5.oBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola64272122
K*** L***5.oPilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művszeti Iskola62467025
Kovács Botond András6.oAquincum Általános Iskola0.53504214.5
Kovács Marcell Tamás6.oÚjlaki Általános Iskola0.52605316.5
Kovács Polett6.oBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola2.57626326.5
K*** B***5.oBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola65433425
Körmendi Gergő6.oCsillaghegyi Általános Iskola24525321
Kövér-Wolf Timon6.oÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola2.57543324.5
Kuczi Gergely6.oDr. Béres József Általános Iskola06612116
Kurucz Hedvig6.oAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola2.50403312.5
Lampert Lili5.oDr. Béres József Általános Iskola4400019
L*** A***6.oAngol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola23300210
Lengyel Ildikó5.oBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola2320007
Magyar Fanni5.oCsillaghegyi Általános Iskola4624.50420.5
Makula Kristóf6.oZugligeti Általános Iskola47545631
Mangliár Ádám6.oKerék Általános Iskola és Gimnázium2.503.50017
Matuss Borbála5.oMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola664740.527.5
Mészáros Levente5.oII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda41000.505.5
Mihály Gergely6.oBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola21405214
Mihók Fruzsina Eszter6.oCsik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium47637633
Miklósi-Kovács Márton5.oBaracskai Kozma Ferenc Általános Iskola65430018
Mikusi Ágost Zsombor6.oDr. Béres József Általános Iskola2.52315316.5
Móczár Veronika5.oCsillaghegyi Általános Iskola2400006
Nagy Ákos5.oJózsef Nádor Általános és Mûvészeti Iskola Üröm0120148
N*** A***6.oVeres Péter Gimnázium27666431
Nagy Balázs Attila6.oDr. Béres József Általános Iskola013.517113.5
N*** B***6.oSashegyi Sándor Általános Iskola, Mûvészeti Szakközépiskola45642324
Nagy Dániel Bence6.oBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola2.55340216.5
Nagy Dominik6.oSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium2.57200213.5
Navarro-Kertész Viktor5.oPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola662710.522.5
Németh Anna5.oDr. Béres József Általános Iskola600203.511.5
N*** F***5.oBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola46470.5627.5
Németh Kitti6.oKerék Általános Iskola és Gimnázium2.53610214.5
Netye Csaba5.oMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola6403.50518.5
Nyíri Laura6.oII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda43101211
Olgyai-Szabó Attila6.oPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola2.57504119.5
Paár Csongor György5.oII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda44200010
Paksi Emma Borbála5.oAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola46000010
P*** N***6.oPilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művszeti Iskola234.50009.5
P*** O***6.oPilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művszeti Iskola0.53402211.5
Patassy Csanád6.oZugligeti Általános Iskola41415318
Pazicski Ádám6.oPitypang utcai Általános Iskola2.51435217.5
Polonka Gábor6.oMedgyessy Ferenc Általános Iskola215.502414.5
Polony Dénes6.oII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda23544220
Prókai Lilla5.oMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola66420422
R*** Z***6.oMedgyessy Ferenc Általános Iskola2.52604216.5
Ráth Laura5.oMedgyessy Ferenc Általános Iskola65200013
Refka Nándor Bendegúz5.oMedgyessy Ferenc Általános Iskola6020008
Reiff András6.oCsillaghegyi Általános Iskola2.57625426.5
Rékasi-Varsádi Gergő6.oCsillaghegyi Általános Iskola47337125
Ribárik Attila5.oPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola65220015
Ritz Levente6.oSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium2.54402012.5
Román Ádám6.oBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola00602311
Rozsi Norina5.oCsillaghegyi Általános Iskola64040.5115.5
Rubicsek László5.oDr. Béres József Általános Iskola660224.520.5
Sándorfi Léna5.oVirányos Általános Iskola6445.57531.5
Sárossy Illés6.oPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola2.503.505415
Sas Flóra5.oKerék Általános Iskola és Gimnázium26471626
Simon Anna6.oMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola2.55415219.5
Simon Emma5.oMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola4401.5009.5
Soltész Hédi6.oSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium2.54501113.5
Strausz Lukács5.oBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola65457431
Strbik Roland6.oAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola2.55627426.5
Szabó Beáta5.oKerék Általános Iskola és Gimnázium44220315
Szabó Benedek Zsolt6.oII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda2.55445222.5
Szabó Csaba Bendegúz6.oÓbudai Harrer Pál Általános Iskola2.54604319.5
Szabó Dorottya6.oKerék Általános Iskola és Gimnázium2.5140209.5
Szabó Gergely6.oBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola2.57667836.5
Szabó Milos6.oVirányos Általános Iskola46635630
Szabó Szebasztián5.oDr. Béres József Általános Iskola46200315
Szaló Nina5.oCsillaghegyi Általános Iskola40421415
S*** A***6.oPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola21612012
Sász Nimród5.oDr. Béres József Általános Iskola0322.50411.5
Szász Vera6.oAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola2.57445325.5
Szekula Vanda6.oSzentistvántelepi Általános Iskola (Budakalász)023.502310.5
S*** C***6.oBarcsay Jenő Általános Iskola2.53633219.5
Szilos Gábor6.oBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola2.53500010.5
S*** T***6.oSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium1.5040038.5
Szövényi Mihály6.oMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola2.513.514315
Szrebro Zoé Júlia6.oVeres Péter Gimnázium2.51667628.5
Sztanó-Szeifert Dorka6.oKerék Általános Iskola és Gimnázium20413313
Szűcs Balázs6.oKerék Általános Iskola és Gimnázium2.51505316.5
Szücs Diána6.oBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola24502114
Szücs Lilla6.oBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola0110226
T*** Á***6.oÓbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola2.553.504318
Tamás Kiara6.oKerék Általános Iskola és Gimnázium0330208
Támcsu Vince6.oCsillaghegyi Általános Iskola2.5764.55126
Tihanyi Tibor Benedek6.oPitypang utcai Általános Iskola47667737
Válóczy Adelina6.oCsillaghegyi Általános Iskola0.51405313.5
Ványolos Norma6.oAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola00404614
V*** A***6.oVeres Péter Gimnázium2.53547324.5
Várady Szabó Zoltán6.oII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda0.57044318.5
Varga Ilona Délia5.oDr. Béres József Általános Iskola40221110
Vincze Zoltán5.oBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola43.503.50.5011.5
Vucskán Máté6.oSzent Angéla Általános Iskola és Gimnázium2.54464424.5
Weisz Mahalo6.oBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola44667330
Zámbó Zalán Barnabás6.oCsillaghegyi Általános Iskola02604315
Zsámbokréty Blanka6.oElső Óbudai Általános Iskola0.5000303.5